Krása Pro maminky

Kabelky jsou vždycky trendy

Kabelka je nepostradatelným doplňkem každé ženy. Některé jsou dokonce jejími „sběratelkami“, neboť mají kabelku téměř ke každému outfitu.

Kabelka totiž do outfitu dokáže promítnout naši osobnost a styl. Kabelek je nepřeberné množství a každá žena má doma určitě alespoň několik druhů – do práce elegantní business, do města praktickou crossbody, na večer psaníčko, na nákupy praktickou „nákupní“ tašku.

Jaký druh si pořídit

Crossbody kabelka je s popruhem přes tělo a je velmi praktická především do města či na drobnější nákupy. Díky ní máme totiž volné ruce. V nabídce je velké množství různých barev i velikostí.

Psaníčko je impozantní kousek mezi kabelkami, hodí se do společnosti i k večerním šatům a návrhářům dalo hodně práce vytvořit jej tak, aby bylo méně nápadné (díky své velikosti), ale aby se do něj vešly všechny ženské nezbytnosti.

Kabelky do ruky jsou velice elegantní. Nemají sice praktické popruhy, nicméně elegantní držadlo tyto praktické vlastnosti vynahradí. Díky němu jsou kabelky velice atraktivní a možná právě proto je vyhledávají i celebrity.

Kabelky přes rameno bývají často variabilní a pokud právě nepatříte mezi zastánce toho, mít kabelky pro různé příležitosti, je tento typ vhodný právě pro vás. Některé totiž mívají odnímatelné popruhy a dají se tak nosit jak na rameni, tak i v ruce či jako praktické crossbody.

Barevné kombinace

Ať upřednostňujete jakoukoli barvu, vzor či dekoraci z široké nabídky jistě vyberete tu pravou. Barvy jsou laděny do jednobarevných odstínů či různých barevných kombinací. Výrobci nezapomínají ani na milovnice květinových či žíhaných vzorů nebo na zastánkyně jednoduchého a decentního stylu.

Stejně tak je to i s výběrem materiálu. Nabízí se kabelky plátěné, plstěné, kožené. V oblibě jsou i kabelky, u nichž se objevuje kombinace různých materiálů.