Doporučujeme

Co koupit k narozeninám? Zkuste originální Hubatou černošku

Název článku možná rozvinul vaši fantazii mnoha směry, ale vězte, že ať už jste si pod pojmem „Hubatá černoška“ představili cokoliv, jde o velmi nápaditý a netradiční e-shop s karnevalovým a dárkovým zbožím. To, co tvoří jeho sortiment, hned tak jinde nevídáte, tak proč se tu neinspirovat při hledání nějakého originálního dárku, třeba právě k narozeninám?

Hubatá černoška nabízí dárků velké množství a je na vás, zda chcete raději vybírat podle typu zboží (hrnek, polštář, tričko, zástěra, kuchyňský doplněk, retro dárek atd.), případně zda hledáte dárek pro konkrétní osobu (maminka, tatínek, babička…) nebo podle zájmu dotyčného (rybář, myslivec, motorkář, sportovec…) nebo třeba podle povolání (učitel, šéf, hasič, policista…).

Vybírat můžete dokonce i dárek ke konkrétní příležitosti, což uvítáte zejména ve chvíli, kdy hledáte vánoční dárek, valentýnský dárek pro milovanou polovičku, svatební dar, dárek k odchodu do důchodu nebo k svátku atd. Co nás ale upoutalo – jak přehledně mají rozděleny dárky k narozeninám. K jednotlivým kulatým narozeninám mají tolik možností, co koupit, že každé kulatiny i půlkulatiny mají své kategorie, rozdělené dokonce dále na narozeninové dárky pro muže a pro ženy. Největší výběr logicky najdete o hodně oslavované padesátky, ale skvělé dárky s
číslicemi najdete také u čtyřicítky, třicítky atd.

A protože v Hubaté černošce rádi natáčejí vlastní videa, najdete u kulatin také zajímavé video s deseti nejosvědčenějšími tipy právě na dárky ke kulatým narozeninám. Možná namítnete, že ke kulatinám můžete dát prakticky cokoliv, ale tady se bavíme o dárcích s číslovkou, tedy konkrétně třeba s padesátkou. A ty už se shání poměrně složitě, což ovšem tady neplatí. Mají tu spoustu druhů hrníčků, sklenic, kosmetických balíčků, polštářů nebo dokonce i ponožky s rokem narození, měnící hrníčky, kravaty, trička a spoustu dalšího.

Nabídka Hubaté černošky skutečně stojí za bližší prozkoumání, protože brouzdání tímto e-shopem potěší i pobaví. A to dokonce i v takových částech webu, kde byste to možná nečekali. Nejen v jejich vtipném blogu, ale i třeba v části, kde firmy běžně představují své zaměstnance. Ti Hubaté černošky jsou totiž hodně zvláštní… Ale to už okoukněte sami, protože to zkrátka je třeba vidět, na to je každý popis krátký…