Výběr kabelky – jak jej nepodcenit a vybrat správnou?

Existuje vůbec nějaký výběr kabelek? Vždyť většinou sáhnete po takové, která se vám líbí a do které se vejde hodně věcí. Volíte povětšinou univerzální barvy, díky kterým půjde ke každému outfitu. Nic složitého, co by stálo za důkladnější přípravu nebo dokonce tipy, jak správně daný kousek pořídit. Jenže při běžném nošení si můžete říci, kdyby moje kabelka měla to či ono, bylo by to lepší. Přehrabujete svou sbírku s tím, že nemáte nic slavnostního? Nic, co můžete vzít na ples? Nebo další a další věci? Pak doporučujeme zbystřit a výběru věnovat zvýšenou pozornost.

Kam jí budete nosit?

Jedna z prvních důležitých otázek. Asi neexistuje univerzální kabelka, kterou vezmete jak do práce, tak na nákup, pohodové posezení s přáteli nebo večer na party či do divadla. Existuje velké množství druhů kabelek a vy vybíráte podle toho, jakou potřebujete například gucci kabelky s kratšími uchy se nosí v ruce nebo na předloktí a působí elegantně, proto je volte k elegantnějším outfitům.

Jakou barvu vybrat?

Sázka na jistotu jsou barvy jako červená, černá, bílá, šedá nebo hnědá, protože tyto barvy se hodí takřka ke všemu. Kabelka michael kors může být v těchto jemných a decentních barvách nebo naopak, můžete zvolit sytou barvu, díky které jednoduchý outfit, který se skládá z černé, šedé nebo bílé barvy oživíte!

Kapsy a vnitřek

Není důležité jen to, jak kabelka vypadá zvenku, ale také to, jaká je uvnitř. Kolik má kapes, zda je podšívka příjemná, vejde se zde všechno, co dennodenně nosíte s sebou, můžete uložit zvlášť klíče, lesk na rty, parfém nebo také mobil. Kabelky gucci jsou uvnitř v různém rozvržení, ideální pro všechny zaměstnané ženy, které potřebují mít po ruce spoustu věcí. Ke kvalitní kabelce se hodí také například elegantní sluneční brýle dámské, díky kterým vše do puntíku sladíte.