Krása

Šperky pro podzimní sezónu

Šperky pro podzimní sezónu budou velmi zajímavé, protože v sobě snoubí kombinaci nejrůznějších kovů. Pokud jste si ještě na sebe nevzala stříbro i zlato zároveň, na podzim se mezi nimi stírají rozdíly a vypadají společně opravdu exkluzivně.

Dokonce i bižuterie splní účel, pokud zrovna nemáte peníze na to, abyste si mohla koupit kolekci od Swarovski nebo Tiffanyho. Nicméně tyto kolekce nás natolik oslovily, že by byla škoda si je nepředstavit.

Swarovski – perla mezi šperky

V létě kolekci jednoznačně vedly pestré, živé barvičky, což dokazují i náhrdelníky ala „Coeur de Lion“ a prsteny Bubbles. Jejich něžné provedení a odlehčená verze jim dávala všanc nosit je i k vodě.

Na podzim se ovšem objevují robustnější verze, které jsou velmi slušivé a k podzimu se zkrátka moc hodí. Modelka Miranda Kerr je tak ověnčená řadou moderních a exkluzivních kousků, které by neměly chybět žádné ženě. Důležitým prvkem v kolekci, je zachytit smysl pro detail a harmonii, i přesto, že se jedná o kombinace zlata, růžového zlata a právě stříbra. Koncept by měl do sebe zapadat na výbornou. Náhrdelník a náramek „Bound“ je rafinovaným šperkem se všestranným využitím.

bound

Prsten Bubble pro tuto sezónu nahradí Pebble, který je hladký jako oblázek, od toho jeho vznik. Odráží v sobě čistotu a jednoduchost, při okrajích ho zdobí malinké krystalky. Leštěné kovy všemožných podob jsou atraktivní záležitostí. Náramky Stone, které na pohled vypadají zkameněle, na vašem zápěstí rázem ožijí a pookřejí. Jejich třpyt je oslňující stejně jako spoustu dalších komponentů – hodinky a další minimalistické náramky.

Šperky od Tiffanyho

tiffany

Se třpytem budeme dále pokračovat v kolekci Tiffany. Odlesky kamenů připomínajících měsíční svit nebo hladinu moře jsou přenádherné akvamarínové či tyrkysové barvy, ale dokážou překvapit i žlutou a růžovou barvou v kontrastu se sluncem.