Domov

Proč muži milují hospodyňky?

Domácnost je vizitkou každé ženy. Nezáleží na věku, ani na vzdělání hospodyňky, ale fakt, jak je doma čisto a uklizeno, je bez pardonu společenským měřítkem a klíčem k mužskému srdci. Chytrému napověz, hloupého trkni. O tom, že láska prochází žaludkem, už dávno není sebemenších pochyb. Pánové milují teplou plotnu a ženy, které se kamarádí i s dalším zařízením domácnosti, mají desetinásobně větší šanci, že si je vysněný pan božský odvede k oltáři.

Ani emancipace nezměnila geneticky vrozené dispozice, kdy muži zbožňují pořádkumilovné ženy, co se v domácnosti činí a pánové se tak nemusí zdržovat starostmi o přízemní věci. Aby vše šlapalo, jak má, dopomůže levné pojištění domácnosti. Kvalitní pojistka ochrání před rozličným spektrem rizik, která jsou zahrnuta v základní ceně.

Ochrana před nepříjemnostmi

Ať už rozbijete okno, dojde k elektrickému zkratu, vytopí vás soused, nebo vám někdo ukradne vybavení domácnosti, či vás postihne živelná pohroma, budete odškodněni na bázi smluveného pojistného plnění. ERGO jednoznačně eliminuje dopady, které mohou mít destruktivní charakter. Stačí vstoupit na webové stránky ERGO pojišťovny a pojistit si domácnost online.

Pojistná částka je navržena paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Bezpečný domov PLUS je navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Vaše pojistka bude vypočítána optimálně, akorát na míru.

Bonus navíc

Navíc získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti. Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420 222 518 310. ERGO má v Česku již 25letou tradici, svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům i další portfolio pojistných produktů. Mezi jinými i životní pojištění, včetně investičního důchodového pojištění, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění. ERGO zajistí, aby vaše celkové soužití bylo bezproblémové a klidné.