Objevujte krásu Tater z unikátního hotelu

Chtěli byste si užít naplno krásu Nízkých Tater? Pro Čechy jsou Tatry velmi lákavé. I když najdeme i v Čechách krásná místa, divoká slovenská příroda, v kombinaci s krásnými horami, má svůj neodolatelný půvab. Kdo se jednou podívá do Tater, ten už tam musí jezdit pravidelně. Návštěvu Tater je krásné si užít v příjemném hotelu, odkud se dostanete na ta nejlepší místa. Hotelů je v Tatrách nespočet a pokud chcete mít záruku dokonalé dovolené, je pro vás jako stvořený hotel Björnson. Nachází se v Demänovské dolině a jde o jeden z nejznámějších tatranských hotelů. Jelikož leží uprostřed lyžařského střediska Jasná, jde o nejlepší místo pro vášnivé lyžaře.

Jedinečné místo k ubytování

Hotel Björnson je jedinečným ubytovacím komplexem, který nabízí ubytování v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nových chatkách TREE HOUSES. Původní chata je tu už od roku 1952 a disponuje typicky horským stylem, který je velmi úchvatný. Hotel Jasná je jako stvořený pro rodiny s dětmi a pro majitele pejsků, pro které je hotel otevřený také. Když se zde ubytujete, budete v obklopení krásné přírody a jestliže rádi lyžujete, oceníte skutečnost, že nemusíte nikam daleko cestovat, jste totiž ubytovaní přímo na svahu.

Pokud rádi zkoušíte něco nového a hledáte apartmány na Liptově, nejvíce si užijete TREE HOUSES. Jde o zcela jedinečný druh ubytování, který je inspirovaný severskou architekturou. Tyto domky jsou v minimalistickém stylu a při výrobě byly použity inteligentní a přírodní materiály. Nabízí se zde 15 dvojchat, které dělí akustická stěna, ale mohou fungovat i jako velký apartmán. Rezervovat můžete i více chat, díky možnosti využití rozkládacích gaučů lze v jedné chatce ubytovat až 6 osob, v celé dvojchatce tedy 12 osob. Ačkoliv je vše z přírodních materiálů, budete obklopeni luxusním interiérem a jakmile vylezete z chatky, budete uprostřed nádherné přírody. Slova nedokáží popsat toto krásné místo jako fotografie, proto prosím zavítejte přímo na stránky hotelu bjornsonka.sk, kde se dozvíte více informací.