Doporučujeme

Nejlevnější parkování u letiště v Praze

Není zřejmě těžké uhodnout, kde se nachází největší české letiště? Je to na severo-východ od Prahy, konkrétně tedy v části Praha – Ruzyně.

Čísla a procenta hovoří jasně

Jedná se o velmi významné letiště v České republice a druhé největší ve střední a východní Evropě. Nejlevnější parkování u letiště v Praze se může pyšnit skutečně obrovskými čísly svých návštěvníků.

Ročně je tu odbaveno přes desítku milionů cestujících. Je až k nevíře, že letiště Václava Havla propojuje přímou linkou až na 130 destinací po celém světě. Nejrozšířenější jsou samozřejmě české aerolinie, jenž jsou nedílnou součástí až 40% provozu tohoto letiště.

Nejvýhodnější tarify pro parkování na letišti

Pro dlouhodobé parkování se doporučuje zvolit ten nejlevnější tarif. Najdete ho na webovém portálu Parklot. Zarezervujte si místo na parkovišti předem, než se zbytečně stresovat. Je plno řidičů, kteří se na silnicích chovají pohodově, ale jakmile se dostanou do úzkých, kde zaparkovat, jsou v pasti.

Zaparkovat do různých schodišťových parkovišť není vůbec legrace, a když moc neovládáte couvání, můžete lehce nabourat. Prevence je základ všeho a u parkování to platí zrovna tak.

Výhodné parkování i s transferem k letištním terminálům je nejen pohodlné, ale funguje také 24 hodin denně. Nicméně to neznamená fakt, že se tím necháte ovlivnit a budete řešit situaci až na místě. Nepřetržitý provoz nemusí v praxi totiž vůbec fungovat tak, že auta přijíždějí a permanentně odjíždějí. Nemusí být vždy místo!

Výhody hlídaných parkovišť

Plno lidí využívá těchto druhů parkovišť k tomu, že si užijí dovolenou, aniž by museli myslet na to, že své auto svěřili např. někomu z rodiny nebo ještě hůře – kamarádovi či známému. Zde máte jistotu, že vaše auto je pod neustálým monitoringem. Můžete si také zajistit služby nad rámec a auto si nechat třeba i umýt.