Doporučujeme

Náramky jsou stále v módě

Náramky byly ozdobou na rukách žen i mužů již od nepaměti. V dávné minulosti, stejně jako dnes byly zejména zlaté či stříbrné náramky známkou movitosti a výrazem společenského postavení dané osoby. V posledních letech zaznamenáváme návrat k této módě.

Moderní trendy v této oblasti podporuje i trh, který nabízí nejrůznější provedení a materiály, ať už se jedná o dámské náramky, náramky pro muže, nebo náramky universální. Pokud si potrpíte na eleganci a kvalitu a chcete si vybírat ze široké palety náramků pro různé příležitosti, navštivte internetové stránky e-shopu Naky.cz

Dámské i pánské náramky z minerálů

Luxusním dojmem působí náramky z minerálů, kterými jsou nejčastěji achát nebo jaspis. Dalším typem jsou náramky vyrobené z lávových kamenů. Na útlém ženském zápěstí se krásně vyjímají elegantní dámské náramky, které tvoří drobné i větší korálky. Můžete některý z nich pořídit své ženě či milence v dárkovém balení k Vánocům, ke svatému Valentýnovi či k jiné příležitosti. Zrovna tak ovšem může udělat radost žena svému muži či milenci. Například náramek vyrobený z jaspisových kamenů modré barvy je vhodný pro ženy i muže. Modrý jaspis pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru.

Universální kožené náramky

Kůže je prastarým materiálem, který lidem již v pravěku sloužil k mnoha účelům. V dnešní době se kůže používá i k výrobě náramků, které nosí ženy i muži. Kožené náramky mají řadu předností. Kromě toho, že jsou elegantní a mohou se nosit na rukách při neformálních i formálních příležitostech, jsou nejlehčí ze všech, na zápěstí jsou příjemné a nehrozí jim žádné poškození.

Skvělým módním doplňkem mužů i žen může být náramek vyrobený ze tří kusů hovězí kůže, na obou koncích spojených pomocí voskované šňůrky. Jedna část kůže je pletená a dvě jsou zdobeny kovovou destičkou se symbolem kotvy. Délka náramku se upravuje podle síly zápěstí jednoduchým stahovacím mechanismem a posuvným uzlíkem na spojovacích šňůrkách.