Doporučujeme

Žádná žena se neobejde bez kabelky

Která žena by se obešla bez kabelky? Vždyť je to téměř její součást. A kabelek je tolik druhů – přes rameno, psaníčka, nákupní kabelky, crossbody, nebo třeba sportovní či luxusní.

Bohužel však neexistuje kabelka s univerzálním tvarem, velikostí a barvou, proto jich má každá žena hned několik. Každá kabelka má jiný způsob využití a hodí se k jinému stylu oblečení. Také materiál je různorodý. Kabelky pro každodenní nošení musí být vyrobeny z kvalitního materiálu, který se dá snadno udržovat. Pro tento případ asi vyhraje kůže, je sice dražší, ale vložená investice se vám vrátí v podobě dlouhé doby, po kterou kabelka bude sloužit.

Jaký druh si pořídit?

Kvalitní kožené kabelky se vyrábějí v různém provedení. Pro pracovní záležitosti či drobnější nákupy jsou vhodné kabelky přes rameno, které jsou vetšinou ve větším provedení, takže se do nich klidně vejdou i slabší desky s pracovním materiálem. Nemusíte tak s sebou na pracovní schůzku nosit ještě další příruční tašku. Většinou mívají i ucha, takže je můžete nosit i v ruce.

Tento druh kabelek je in již celou řadu let a ani v současné době se tento trend nemění. Vždyť nabídka je rozmanitá – pestré i decentní barvy, klasické i méně tradiční tvary, velké, malé a také drobné – to všechno jsou kabelky přes rameno.

Velkou oblibu si v poslední době získávají i crossbody kabelky. Jsou velice praktické, protože jsou uzpůsobeny k nošení do kříže či přes hlavu. Díky tomu vám nesvazují ruce a vy můžete v klidu tlačit kočárek, držet za ruku vaši ratolest nebo v klidu zaplatit nákup v obchodě. Výhodou popruhu je jeho nastavitelnost a u většiny kabelek jej lze odepnout.

V nabídce je celá řada nejen barevných variací a designových modelů, ale i několik různých velikostí.

Pro letní období můžete zvolit kabelky džínové či v kovových odstínech, které skvěle doplní různé typy letních outfitů.