Doporučujeme

Skleněné mísy pro váš pohodový večer

Kdo by rád nemlsal! Zvláště večer u televize si to mnozí z nás neumí představit bez brambůrek, oříšků, sušeného ovoce a dalších pochutin. I když je jasné, že zdravější by byla nakrájená jablíčka, hrušky nebo pomeranče. To, zda zvolíte první variantu, nebo variantu zdravější, záleží pouze na vás. Vždy je však důležité, mít si oříšky, brambůrky a sušené ovoce na co nasypat a nakrájená jablíčka na co naskládat. V obou případech vás “zachrání” skleněné mísy.

Skleněné dekorace pro váš krásný interiér

Nemusíte se vůbec obávat, že skleněná mísa, i když bude zdobená, bude předávat do vašich pochutin nějaké škodliviny. Pokud se rozhodnete nakupovat v e-shopu sklenene-talire.cz, rozhodnete se nakupovat výrobky z ekologicky nezávadného skla. Na ovoce tak můžete bez obav použít skleněnou mísu na ovoce, na zeleninový salát zase skleněnou mísu na salát. Tyto skleněné nádoby mohou samozřejmě zdobit váš interiér i prázdné a vytvořit tak nádherné skleněné dekorace.

Skleněný talíř jako neotřelý dárek

Sháníte dárek? Neotřelý dárek k svátku, narozeninám nebo třeba k Vánocům? Pokud nehodláte kupovat drahý tablet, mobil, počítač, šperk nebo dokonce auto, zapomeňte i na drahé bonboniéry či alkohol. Zkuste zalovit v úplně jiných vodách a vyberte pro své přátele dárky za sympatické částky. Zkrášlí váš domov, a navíc budou praktické. Takovými dárky mohou být například velká skleněná mísa, skleněný talíř nebo skleněný podnos.

Dárky ze skla potěší ženy i muže

Věřte nevěřte, nejsou to jen ženy, které dárky ze skla potěšíte. I muži mají smysl pro estetiku a servírovací podnosy skleněné si dokážou přímo zamilovat. Ženy zase jistě uvítají skleněné talíře sady, protože jim odpadne starost, jak uctít návštěvu. Servírovat do skleněného nádobí a klidně i do skleněné dekorační mísy bude každá návštěva brát jako poctu.