Doporučujeme

Ovlivňuje datum narození naše vztahy s ostatními? A jak je to v případě partnerství?

Toto jsou zajímavé otázky, které padly při diskusi na téma on-line seznamky tadyjsem.cz

Jeden z vývojářů této aplikace říká: tyto vzájemné interakce jednotlivých znamení jsou známé již po tisíciletí. A byla by věčná škoda a hloupost nevyužít zkušenosti předešlých generací v prospěch náš. Jeden lidský život přeci nestačí k tomu, aby člověk sám objevil vše, co nám vesmír nabízí. Proto bychom měli být vděční za to, co se po generace dokázalo nasbírat a sepsat a o jaký kus jsme díky tomu dále. Spoustu věcí je již vybádáno a my máme tu výhodu, že díky těmto znalostem můžeme vést kvalitnější životy. Proto jsem se rozhodli usnadnit vám díky této aplikace a webu orientaci v hledání životního partnera nebo partnerky. Nejen, že zde máte nabídku milých a velmi často i veselých lidí, ale máte zde hlavně napsáno, jak se k sobě podle astrologického kalendáře hodíte. Snažili jsme se pohled zaostřit více optimisticky a zdůrazňujeme především kladné vlastnosti daného znamení, a to nejen z pohledu astrologického kalendáře. Velice zajímavým je třeba i kalendář Keltský, který pro popis jednotlivých období v roce využívá charakteristiku stromů. Keltský kalendář má jiné pojetí času a podle toho co se dochovalo, se hovoří o vlivu novoluní. Měsíční cyklus je zde rozdělen do dvou částí. Do světlé a do tmavé. Každý z nás má podle tohoto kalendáře přiřazen jeden rostlinný druh. Na základě tohoto je osobnostně spjat se sílou a vlastnosti této rostliny.

Podle astrologického kalendáře

Když se poohlédneme po historii astrologického kalendáře, tak musíme sáhnout až do dob 5000 – 3000 let před naším letopočtem a zaměřit se třeba na starověký Babylon. Zde jsou již dochována data, která popisují období, kdy si lidé začali všímat různých spojitostí s vývojem na zemi a polohou hvězd a zeměkoule. Nejrůznější národy šly vlastní cestou a tím vznikla i různorodost ve způsobu zpracování a pojetí. Díky tomu se můžeme těšit velké rozmanitosti zpracování a také rozmanitosti úhlu pohledů.

Nyní je už na uživatelích, jak v osobním životě využijí těchto znalosti, které jsme se do aplikace tadyjsem.cz snažili dostat. Průběžně bychom rádi zařazovali i další kalendáře, které jsou neméně zajímavé než ty nejzmiňovanější.

Takže když to shrnu na závěr, není nic snadnějšího než do portálu tadyjsem.cz nakouknout, nechat se inspirovat on-line seznamkou a udělat si hezké dny. Jednotlivá povídání o tom, kdo je nám zde přiřazen jako partner jsou hezká a dlouhá tak akorát. Jsou inspirativní a rozšiřují náš pohled. Objevte zde tedy nejedno moudro z oblastí vesmíru a astrologie, ale objevte zde i lidi, kteří stojí za to.

Lidé na on-line seznamce jsou z velké části optimisté, jsou veselí a vědí co chtějí. Není nic snadnějšího než si u nás založit profil, napsat si navzájem s těmi co vás zaujali, říci si o sobě více a najít si spřízněnou duši. Duši, která třeba doplní váš život kouzlem lásky, porozuměním a podporou.

My za tým TadyJsem, který se o aplikaci a web stará, přejeme všem uživatelům spoustu zábavy, milého času a splnění svých přání.

Odkaz na náhledový obrázek: