Doporučujeme

Na holé zápěstí patří hodinky, jak vybrat ty správné?

Hodinky již dávno nejsou jen přístroj, který nám ukazuje správný čas, staly se neodmyslitelnou součástí našeho outfitu a mnohdy i jeho elegantním doplňkem.

Jak vybrat ty správné hodinky?

Než začnete hodinky vybírat, je potřeba uvědomit si několik důležitých maličkostí. Především je důležité si ujasnit, pro jakou příležitost chcete hodinky kupovat. Zda to budou hodinky do společnosti, do zaměstnání či pro sport a volné chvíle. Na každé z nich totiž budou kladeny jiné nároky. Hodinky pro volnočasové aktivity by měly být voděodolné či vodotěsné a měly by mít pevnější sklo. Hodinky do zaměstnání či do společnosti by zase měly být spíše designovým doplňkem našeho outfitu.

Skvělý poměr ceny a kvality? Vsaďte na Timegent

Stále více stoupá obliba luxusních hodinek za nízké ceny. Jejich majitel se tak může těšit z krásného vzhledu a netrápit se tím, že za hodinky utratil celé jmění. Specialistou na krásné a levné hodinky je zejména internetový obchod Timegent.cz.

Hodinky Timegent nabízí svému majiteli nadčasový design, který odráží zkušenosti se zahraničním trhem, vysokou kvalitu a vynikající vzhled a splňují velice přísná kritéria. To vše za velice přijatelnou cenu. Jako doplněk je lze využít ke každé příležitosti. Vybírat můžete z celé řady různých druhů. Ať už hledáte hodinky klasické, moderní nebo luxusní, z široké nabídky Timegent si zajisté vyberete hodinky právě pro vás.

Moderní hodinky nabízejí celou řadu různých druhů materiálů a různé designové zpracování.

Některé z nich mají i celou řadu užitečných funkcí. V nabídce je i celá řada různých ciferníků. Nejčastěji jsou to ciferníky analogové a digitální, méně obvyklé jsou binární či kombinované.

Celkový dojem a kvalitu hodinek udává i krycí sklíčko. Akrylátová sklíčka nalezneme nejčastěji u hodinek dětských. Velmi zajímavé je sklo antireflexní, které umožňuje viditelnost ciferníku i za přímého svitu. Chcete – li sklo odolné proti poškrábání, volte sklo minerální, tvrzené. Běžné sklo je minerální, s příměsí křemíku. Pánské hodiny bývají zpravidla masivnější, dámské jsou zase jemnější a mnohdy jsou brány zároveň jako náramek.