Druhy kalhotek – jak si vybrat správně?

Stahovací prádlo zdaleka není určeno pouze ženám oblékajícím větší konfekční velikosti. Jeho funkcí není jen zeštíhlení postavy. Vytvaruje vaši postavu, vyhladí ženské kontury a sexy tvary i pod přiléhavými šaty. Zabrání rýsování faldů, okrajů kalhotek a zvýraznění záhybů kůže. Jednoduchým způsobem, jak si vylepšit svou siluetu, jsou stahovací kalhotky.

Stahovací kalhotky, body, korzety i spodničky jsou vhodné pod přiléhavé šaty, sukně i kalhoty. Pokud tedy toužíte po plochém bříšku, ale i když cvičíte a nepřejídáte se, bitva s tukovými polštářky je prostě stále marná, vsaďte na stahovací prádlo. Stahovací kalhotky vám pomohou vytvarovat bříško po operaci i po porodu. S nimi se nemusíte bát vyrazit mezi lidi v úzkých, přiléhavých šatech a své dokonalé křivky můžete hravě ukázat.

Tvarující kalhotky

Stahovací kalhotky s vysokým pasem krásně vyhladí postavu i v oblasti pasu. Pokud zvolíte kalhotky stahovací korzetové bezešvé, výsledek bude dokonalý. Kostice a háčkové zapínání vpředu dokonale přilne na pokožku. Bezešvé tvarující kalhotky s korzetem mají silný stahovací efekt a zeštíhlí vaši postavu. Jemné elastické mikrovlákno je pohodlné a příjemně se nosí. Vaše pozadí a stehna pod upnuté kalhoty a legíny vytvarují stahovací bezešvé nohavičkové kalhotky, které vymodelují vaši postavu. Lem dámských bezešvých kalhotek jsou zakončeny pomocí laseru a nejsou vidět pod žádným oblečením.

Stahovací prádlo

Pro celkové zpevnění těla zvolte stahovací body či košilky a spodničky, která vyhladí boky a zadeček, vytvarují ideální pas a doplní tak tvarující kalhotky. A speciálně pod plesové i klasické šaty si oblečte stahovací šaty, které zapracují přesně tam, kde mají a vy se budete cítit sebevědomě a skvěle. Nemusíte se trápit nedostatky svého těla. Pořiďte si stahovací zeštíhlující kalhotky a další kousky stahovacího prádla. Stahovací dámské kalhotky s vyšším pasem nedovolí vašim hýždím, břichu, bokům i pasu, aby vám opět zkazily náladu. Perfektně zúží boky, zeštíhlí pas, bříško bude ploché a vytvoří vám neodolatelný tvar zadečku.

Renata Bachtíková

Learn More →