Doporučujeme

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Současná doba stále nahrává zájemcům o nové bydlení zejména díky nízkým úrokovým sazbám u hypoték. Proč si tedy nepořídit nový dům, který bude splňovat vaše představy o příjemném bydlení. Nabízí se nejrůznější varianty, které nejsou ani příliš drahé.

s-1Hlavní kritériem je dnes úspora energií. Tento požadavek splňují nízkoenergetické domy, které staví na klíč společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Její zděné domy i dřevostavby jsou certifikované a svou kvalitou uspokojují i nejnáročnější zájemce. Na firmu se můžete obrátit jednak v jejím sídle v Praze, a jednak na pobočkách, které jsou v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Uherském Brodu, Hořovicích a Rokycanech.

Specializací firmy je projektování a výstavba zděných domů a dřevostaveb. U obou typů je možno si vybrat z několika variant, typů a provedení. Všechny domy jsou projektovány se záměrem maximálně uspokojit nároky na estetičnost, účelnost a nízkou náročnost na spotřebu energií. Těchto cílů společnost dosahuje jednak precizní prácí všech zaměstnanců firmy, jejich zkušenostmi a vysokou odborností, a jednak kvalitní technologií, jedinečným konstrukčním řešením a kvalitními používanými materiály.

Dřevostavby

Jednou z největších přednosti dřevostaveb je výrazná úspora energií při provozu domu. Dřevostavby na klíč projektované a realizované společností DDNK představují špičku mezi dřevostavbami. Totéž lze ovšem říci i o zděných nízkoenergetických domech. Základem maximální úspornosti staveb firmy DDNK je kvalitní německý zateplovací systém BASF MULTITHERM. V porovnání s jinými systémy lze ušetřit na provozu dřevostavby nebo nízkoenergetického domu zajímavou částku, kterou si můžete každý měsíc spořit na nejrůznější účely.

Volbou společnosti DDNK jen získáte, neboť její pracovníci vám budou k dispozici již od samého počátku včetně zajištění optimálního financování, které za vás vyřídí. Výhodou pro zákazníka je správné nastavení hypotečního úvěru, při kterém můžete každý rok získat jednu hypoteční splátku zpět. Dalším bonusem navíc je legální daňový odpočet v každém roce ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Společnost DDNK vám tak pomůže získat celkovou částku od 250 až do 570 tisíc Kč.

Všechny uvedené výhody platí jak pro dřevostavby, tak pro zděné nízkoenergetické domy. Stavby projektované a realizované na klíč firmou DDNK jsou ukázkou současného moderního bydlení.