Doporučujeme

Dopřejte si pohodovou dovolenou u Máchova jezera

Léto je v plném proudu a vy možná přemýšlíte, kam vyjet na pár dní za relaxací, ale také zábavou. Napadlo vás někdy navštívit Máchovský kraj s krásnou přírodou a jedinečným kouzlem? Máchovo jezero je velmi oblíbenou cílovou destinací mnoha turistů, ale také dovolenkářů. Poznejte i vy kouzlo Máchova kraje.

Koupání a relaxace

U Máchova jezera zažijete tu pravou dovolenkovou atmosféru. Koupání, klouzačky, pláže, šlapadla a relaxace na sluníčku, to vše na vás u Máchova jezera čeká. Vybrat si můžete z mnoha pláží, na kterých dovolenou prožijete. Okolí Máchova jezera je ideální i pro rodiny s dětmi. Děti se zde vyřádí na klouzačkách, nafukovacích atrakcích a tobogánu. Užívat si však můžete i krásnou okolní přírodu, turistické výlety či různé sportovní aktivity, jako je jízda na kole, kitesurfing, plachtění či lezení v lanovém centru.

Jak je to s bydlením?

Důležitá je však pro vás i otázka ubytování v dané lokalitě. Vybírejte takové ubytování, které pro vás bude vhodné, bude blízko pláže a bude splňovat vše, co od ubytování čekáte. Podstatné je samozřejmě dobré zázemí, do kterého se budete rádi vracet po dni stráveném na sluníčku. Dobrou volbou pro vás mohou být chatky na Máchově jezeře. Ty vám nabízí chatky se čtyřmi lůžky a chladničkou, nechybí ani jídelna s barem, společné sociální zařízení v areálu, dvě ohniště, přičemž si můžete zapůjčit gril, děti se vyřádí na houpačkách, prolézačkách a pískovišti. Skvělé také je, že v okolí areálu naleznete sportovní i rekreační vyžití, jako je minigolf, trampolíny, kolotoče, šlapadla, loďky či si můžete zažít plavbu parníkem.

Na co vše se můžete těšit?

Máchovo jezero ubytování vám nabízí i kvalitní stravování. V areálu naleznete jídelnu s barem, kde nabízí plnou penzi i polopenzi. Skvěle se tu nadlábne opravdu celá rodina. Těšit se tak můžete na uklizený areál se 48 chatkami, které jsou opatřeny vlastní chladničkou, na dobré jídlo, množství hřišť, například volejbalové či minigolfové a mnoho dalšího sportovního vyžití.