Doporučujeme

Dietní program – využijte péče odborníků!

Otázky okolo hubnutí a diet budou neustále. Některé dámské časopisy radí, co jíst, co ne, popisují nejrůznější diety, které někdy mohou být úsměvné a jindy život ohrožující. Ve chvíli, kdy jste se rozhodli zatočit s nadbytečnými kilogramy a chcete to udělat správně a bez různých koktejlů či léků, doporučujeme obrátit se na It’s my life. Pomohou vám trvale zhubnout s jejich hubnoucím programem, bez nutnosti držení hladovek a podobných extrémů. Výsledky jsou vidět hned a jo-jo efekt? Ten se vám vyhne velkým obloukem!

Ryze česká firma, která pomáhá

It’s my life si je vědoma toho, že při hubnutí je klíčové jídlo. Žádné hladovky, ale pět menších porcí jídla denně, dostatečný a správný pitný režim, najíst se do hodiny po probuzení a samozřejmě také pohyb. Disponují poradnami napříč Českou republikou, kde je výživový poradce připraven vám pomoci se vším, co se hubnutí týče. Mohou udělat analýzu těla, kdy se zvážíte a zjistíte, jak vaše tělo pracuje, jaký je tělesný tuk, kolik je v těle vody a podobně. K tomu vám poté mohou sestavit jídelníček na míru, přesně podle vlastních představ. Změníte tak své stravovací návyky, udržíte si váhu a to vše zdravou a nenásilnou formou.

Potřebujete zhubnout?

Pak můžete vyzkoušet keto diety. Firma si vyrábí vlastní produkty, které jsou z nejkvalitnějších surovin, vše vyráběno v České republice a ve spolupráci s odborníky a lékaři. Produkty neobsahují chemické náhražky, konzervanty ani žádná umělá barviva. Začněte s hubnutím, snižte si chuť na sladké a nezdravý životní styl, hubněte bezpečně a bez trvalých následků. Najednou pocítíte příval energie, uvidíte rychlé výsledky, které vás budou motivovat k dalšímu hubnoucímu procesu. Nezačněte držet „jen dietu“, změňte celkový pohled na jídlo a vůbec na váš životní styl.