Doporučujeme

Nová kolekce limitované edice triček

Triček není v šatníku nikdy dost a těch, co podtrhnou vaší krásu, tak těch už vůbec ne. Dámská trička se hodí v létě ke kraťasům i k sukni, v ostatním ročním období pod bundu, mikinu i svetr. Jedná se o praktický kousek oblečení, který můžete kombinovat s čímkoliv. Trendy trička moderních potisků si vás získají dokonalým designem – ryze ženský motiv z vás vykouzlí svůdnou krásku za pár vteřin.

Kolekce triček Lipstick, jak svým názvem i napovídá, má skutečně mnoho společného s rtěnkou. Motiv namalovaných úst s lehce zkouslým retem bude v mužích evokovat žhavé představy o tom, co skrýváte pod tričkem. Pokud tedy vyrážíte na rande, v tomto tričku budete zaručeně přitažlivější. Další výhodou je i materiál, bavlna je stále tím nejlepším, co dnešní trh nabízí. Ta trička, která mají kromě bavlny i vlákna elastanu, jsou navíc pružná. Dobře je natáhnete přes hlavu a skvěle vás obepnou na hrudníku. Kladou důraz na pěkně vytvořený výstřih, po čemž jistě touží každá žena.

Moderní vzhled a originalita

Máte nebo se vám líbí tetování? Pak jistě nepohrdnete tričkem, které vypadá jako potetované. Je to hit, který na těle vytváří luxusní podívanou. A pamatujte, že bílá barva triček s motivem červené a bílé nikdy nezklame, jelikož je brána jako univerzální. Milovnice triček do „V“ si přijdou na své. Vybrat si můžete z různých velikostí a raritou jsou i trička, která vlastní číslo s pořadím výroby pro majitelku. U triček Diffenity bylo vyrobeno 199 triček, je to limitovaná edice triček. Tak neváhejte, ať se na vás dostane. Originální trička jsou a budou stále v kurzu. Nemusíte se bát, že vám zevšední. Naopak, jsou to trička, která můžete mít jen vy a ani ne stovka jiných lidí. Tak se vám nestane to, co zažíváte, když si koupíte tričko v kamenném obchodě u vás ve městě. V našich tričkách jen tak někoho nepotkáte, to vám garantujeme!