Doporučujeme

Kam pro kvalitní čistírnu odpadních vod?

Pokud se alespoň trochu zajímáte o ekologii, jistě jste narazili na téma čistírny odpadních vod, které jsou v ekologii velkým přínosem. Zájem o čistírny odpadních vod trvale stoupá, čehož využila společnost Zakra. Po letech usilovné práce a zkušenostmi z mnoha úspěšných zakázek se tato společnost stala špičkou ve svém oboru a má za sebou již mnoho společných klientů.

Využijte služeb specialistů

Projektů ČOV existuje hned několik druhů – ČOV s napojením na kanalizaci, ČOV se vsakem, ČOV s retenční nádrží, biologický septik, retenční nádrž, ovšem ani oběhávání úřadů není pro firmu Zakra žádným problémem a vyřídí za vás veškerá povolení.

Pokud potřebujete nějaké speciální úpravy, stačí společnost kontaktovat a společně jistě najdete řešení k vaší spokojenosti. Společnost Zakra zná všechny typy domovních ČOV, umí si poradit s výběrem a komponovat konkrétní typy ČOV do projektů různých typů rodinných domů. Podrobnější informace získáte na https://www.zakra.cz/nase-sluzby/domovni-cov/.

Jak celý proces probíhá?

Při úvodní konzultaci se dočkáte názoru profesionálního pracovníka, který vám navrhne různá efektivní vylepšení pro řešení vašeho rodinného domu.

Dalším krokem je získání podkladů pro pro projekt domácí ČOV, jejichž základem je zjistit veškeré podmínky potřebné pro vypouštění odpadních vod,včetně zjištění rozmístění inženýrských sítí, zda nejde o chráněnou oblast a další důležité informace.

Po zjištění všech informací se mohou projektanti vrhnout k vytváření individuálního projektu ČOV pro vás. Projektanti pracují velmi rychle a svého projektu se velmi brzy dočkáte,

Velmi nepříjemným krokem ve výstavbě ČOV je obíhání úřadů, které nemá rád nejspíš nikdo. Ty nepříjemnosti také spadají do popisu práce pracovníků společnosti Zakra. O všechna potřebná povolení se umí postarat v rekordně krátkém čase a vám tak ušetřit mnoho času.