Doporučujeme

Stylové oblečení pro ženy Sqvele.com

Máte rádi výkřiky poslední módy? Pak vám jistě neunikne dámské oblečení Ostrava. Je tu připraveno plno oblečení, takže není problém obléci se od hlavy až k patě. Stanete se módní ikonou, protože nový šatník jí z vás udělá. Staré kousky nemusíte vyhazovat, ale naučte se kombinovat. Co třeba svetrové šaty? Nebojte se, že je nosí jen těhotné! Takové luxusní oblečení pro ženy je elegantní a splní účel.

Chcete vypadat k světu a zároveň se cítit v pohodlí? Svetrové šaty nikde neškrtí, přesto vás krásně obepnou. Nač nosit uplé korzety, které vám neumožní pořádný nádech a výdech. Svetrové šaty jsou hit a nejsou tím jediným, co u nás lze zakoupit. V sychravém počasí je potřeba ochránit i krk. Pokud nejste příznivkyně šál, přijdete si na své s roláky. Jedná se o velmi poddajné úplety, které krásně pruží. Vybírat můžete hladké, jednobarevné, ale i se vzory. Záleží na vás, jak jste odvážná. Sametové body a skládané sukně se vrací do módy.

3716-1

Objevte kouzlo retro i nadčasové módy

V našem e-shopu najdete od každého stylu něco. Hledáte vhodný top na párty? Vsaďte na poutavé aplikace. Jsou moderní a zaujmou. Topy se šněrováním poodhalí dekolt, ale ne více, než je třeba. Budete se cítit svůdně a neodolatelně. A barvy? V kurzu je šedá, vínová, červená, tělová, černá a khaki. Určitě si zamilujete barvy, které nejsou tak zářivé, přesto osloví. Jsou nevtíravé a lahodí každému oku. V neposlední řadě však potřebujete i nové boty. Nejen šaty dělají člověka!

Botičky, jak se patří

Co žena, to jiný styl. Některá nesnese podpatky a další by za ně dýchala. V podstatě je na vás, v čem se cítíte dobře. Ať už to jsou dámské luxusní boty jako válenky, holínky s mašlí, mušketýrky či kozačky, stále jste krásná i z toho důvodu, že se tak cítíte. Noste to, co k vám pasuje. A dívejte se i na detail, zdobení kamínky je top. Chcete-li se navíc i pěkně zahřát, vsaďte na zateplené botky s kožíškem.

1967