Doporučujeme

Puzzle v moderním i retro hávu

Kdo miluje puzzle ví, že u jednoho výtvoru nezůstane. Bude objevovat nové motivy, strategii skládání, ale i e – shopy, kde se takové puzzle dá sehnat. Pestré motivy jsou samozřejmě jednodušší, ale složit altán u vody, kde je jen pár barev, to je výzva. Z nabízených motivů si tak každý vášnivý sběratel puzzle vybere, co mu bude vyhovovat. Může se inspirovat i místy, kde už byl, např. Karlštejnem nebo hradem Bouzov.

16-HEYE-500-29370-500x500Člověk, který je limitován finančně a nemůže vysněné místo navštívit ve skutečnosti, levné puzzle bude brát jako jednu z možností, jak si splnit svou dovolenou alespoň pomocí těchto dílků. Je to nádherný pocit, když sedíte na zemi a vsadíte poslední dílek skládačky. Vznikne tak veledílo, které lze rovněž zarámovat.

Mimo zábavy puzzle přináší i moderní doplněk

9-Clementoni-1000-30818-500x500Pokud se obrázek skládá tak, aby mohl být zarámován, je skládání mnohem lákavější. Není to samozřejmě podmínka, plno lidí složí tisíc dílků a puzzle dá zpět do krabice. Nicméně puzzle s 3D efektem na zdi vdechne interiéru nový rozměr, kterého si budete cenit.

Obrázek puzzle vsazen v rámu, dokáže vnést do domácnosti útulnou atmosféru, ale podtrhnout i styl. Výběr je čistě ve vaší režii. Jsou tu připraveny uklidňující motivy krajiny, romantických a opuštěných míst společně s retrem i moderní dobou. Roztomilý obrázek vznikne i sestavením puzzle s motivem dětí.

Trpělivost přináší ovoce

5-TREFL-1000-10206-500x500Jak sami vidíte s puzzlem roste zájem o přetvoření interiéru. Zatímco samolepící tapetu na zdi mají téměř všichni, vlastní složené puzzle nemá skoro nikdo.

Ač vyžaduje skládání značné trpělivosti a třeba i otevření lahvinky vína, je pro jistý typ lidí větší zábavou, než třeba opalování se u vody. Je to zájem, který baví jen někoho, ale takhle je to se vším. Panoramatické puzzle chytí u srdce, protože při pohledu skrz něj ucítíte i možnost snění, jak se ponořit do vlastních myšlenek a představ.