Doporučujeme

Pedikúra je skvělý způsob, jak zajistit odbornou péči o vaše nohy

Pravidelná pedikúra je důležitá. Víte o tom, že může zabránit nutnosti nepříjemného zákroku? Pedikúra v Pelhřimově také pomáhá udržovat tělo ve správné pozici – podporuje přirozenou a pohodlnou chůzi. Až se vás ujme pedikérka, budete v sedmém nebi. Masírování nohou a změkčení pokožky pomocí koupelí a zklidňujících krémů si oblíbí každý. Nechte se hýčkat a rozmazlovat!

Co od pedikúry očekávat

feet-799034_960_720Není to jen o tradičních postupech, dozvíte se tu spoustu novinek, jak odstranit starou zhrubělou kůži, zvláčnit a hydratovat pokožku, ale také další postup v péči o vaše nohy. Pedikúra Pelhřimov vám také zarovná nehtovou kůžičku, ostříhá nehty a zjemní paty. Očekávat můžete i aromaterapii s nejrůznějšími vonnými olejíčky. Potěšíte tak i své smysly. Zábaly na nohy jsou také velmi prospěšné. V závislosti na použitých technikách tu také strávíte nějaký čas. Ten vám však uteče jako voda a budete se těšit na příště!

Podrobnosti a další péče

Na ošetření nohou se používají speciální nástroje, které si domů jen tak nepořídíte. I z toho důvodu je lepší investovat peníze do kvalitní péče. Pedikúra v Pelhřimově má k dispozici pemzu, ale i různé gely, krémy, pilníčky, nůžtičky, olejíčky, zastřihovače, ale i laky na nehty. Jedině tak budou vaše nohy dokonalé v každém ohledu – od špiček prstů až po kotníky. Suchá šupinatá kůže se dnes již nenosí. A mozoly? Ty už vůbec ne! Pedikérka přesně ví, jak zabránit zarůstání nehtů. Vašim nehtům dá požadovaný tvar bez bolesti a rychle. Poradí si i s kuřími oky a vbočeným palcem. Každý si zaslouží pedikúru několikrát do roka. Nezapomínejte na to, kolik toho člověk za život nachodí. Přece jen jsou to nekonečně dlouhé míle, které se na stavu našich nohou odrazí, ať časem nebo již teď. Začněte s péčí o chodidla, co nejdříve, ať nemáte ve stáří potíže.