Moderní matrace z přírodních materiálů

Požadavky dnešní doby na spánek se mění. Proč spát na molitanové matraci, když se nám nabízí daleko kvalitnější varianty? Sami si takovou otázku položte a odpovězte si na ní. Možná je to jen fakt, že se bojíte v životě zkoušet nové věci a prosazujete jen to, co znáte už ze zvyku.

Moderní matrace jsou určeny i pro starší generace lidí

horse gold-513x602Jelikož splňují kritéria výborných ortopedických vlastností, dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Zdravotní matrace Memory oceníte v případech, kdy vás bolí záda, krční páteř nebo klouby. Materiálem je tu viscoelastická pěna společně s PUR pěnou a rozdělením do několika anatomických zón. Minimalizují výskyt alergií, protože na potazích neulpívá prach, dají se jednoduše sejmout a vyprat v pračce.

Přírodní matrace stoupají na žebříčku popularity

meteora-513x602BIO materiály si oblíbí každý. Jsou velmi příjemné na omak a dobře se na nich spí. Záleží nám na tom, abychom povýšili úroveň vašeho spánku o několik schůdků výš. Přírodní matrace jsou totiž jiné, než běžné matrace. Jejich povrch umožňuje rovnoměrné rozložení tíhy těla. Díky tomu ráno nevstáváte ospalí, ale krásně odpočinutí.

sea grass comfort 3-513x602Navíc tvrdost matrace není ve všech místech stejná. Oblast ramen může být měkčí, než místo pro boky, což vám přijde v závěru právě vhod. Novinkou se v tomto ohledu staly matrace z mořských trav. Matrace Sea Grass je celkově lehčí a mnohem vzdušnější. Obohacení struktury vláken matrace o přírodní oleje je velmi dobře hodnocené. Výhodou matrací je i antidekubitní profil, který minimalizuje rizika proleženin. Podobnou funkci jako mořská tráva mají i matrace z kokosového vlákna. Maximální hygiena lůžka by vám neměla být lhostejná. Jen matrace, která může dýchat vám zaručí čistotu a bezpečí bez vdechovaných alergenů. Matrace Horse Gold z koňských žíní dobře vsají vlhkost.