Doporučujeme

Moderní interiérové komponenty

Dnešní době velí moderní prvky, kterými jsou i kovové garnýže. Od nejrůznějších plastových drážek a dřevěných garnýží se pomalu přechází na kov, který dokáže být daleko elegantnější. Někdo zase namítá, že kov je studenější, ale vždyť jiné dřevěné dekorace si odpírat nemusíte. Záleží na každém, co se mu líbí a co má rád.

garnyze-eleganceNejnovějším komponentem ke kovovým garnýžím jsou malé čiré krystalky osázené na koncovkách garnýže. Celá garnýž tak vypadá opravdu luxusně a budí i honosnější dojem. Minimalistické bydlení tak jistě mile rádo uvítá prvek, který by mu jako z duše promlouval. Kovové nadčasové pojetí si říká o doplňky takového rázu. Tento druh garnýží je opravdu velmi propracovaný. Výběr už poté záleží na vás, zda dáte přednost vysokému lesku před matem nebo stříbrným podtónům od mosazi. Barevnou kompozici doma dokonale sladí i další prvky. Kupte si nové záclony a uvidíte, že celkový dojem z vašeho výsledného díla bude stát za to.

Vkusně vybraný prvek prozáří celý interiér a je navíc praktický

garnyze-top-designPokud jde o dobře zvolené prvky v domácnosti, určitě by jedním z nich měly být právě garnýže. Ač je někteří lidé neberou v potaz, v domácnosti jsou ultra lehkým komponentem, který vaše bydlení provzdušní. Navíc jsou záclonové tyče z kovu i déle životné. Představa, že při každém sundávání záclon a nasouvaní žabiček do záclony musíte vše dělat tak opatrně, že se sotva držíte na židli, hůře na radiátoru, je poněkud zastaralé.

hranate-garnyzeCo žena, to jiný styl, ale určitě je snazší mít doma garnýže s kroužky. Také fakt, že jde tyč vysunout a záclonu si upravit na zemi, je i pro vaši bezpečnost daleko důmyslněji řešené. Nenechte nic náhodě a záclonové garnýže si pořiďte, co možná nejrychleji. Svým robustním vzhledem, přesto odlehčenou konstrukcí pasují do řad interiérů minimalistického, ale i rustikálního prostředí. Stačí jen zvolit ten správný odstín a průměr. Jsou to detaily, ale vaše bydlení dostane nový směr.