Doporučujeme

Máte problémy s vyvrcholením? Nejste sama

Problém s dosažením orgasmu trápí mnoho žen. Každá žena je v tomto ohledu trochu jiná, některé snadno vyvrcholí při samotném styku, jiné mají problém ho dosáhnout i při intenzivní stimulaci. Mnoho žen zcela rezignovalo a užívají si sex i bez orgasmu. Muži to mají v tmto ohledu jednodušší, ti dosáhnou orgasmu snadno a téměř pokaždé. Pokud vám dělá problém dosáhnout vyvrcholení, nevzdávajte to a níže si přečtěte některé rady.

Vše je v hlavě

Sexuální styk je sice spojen s intimními oblastmi našeho těla, ale celý probíhá v hlavě. Vyvrcholit lze i po erotickém snu, aniž byste se klíny jenom dotkla. Před sexuálním stykem i masturbací si vždy vyčistěte hlavu. Jakýkoliv stres a myšlenky pouze ničí cestu k vyvrcholení, proto může trvat déle nebo ho nemusíte dosáhnout vůbec. Udělejte si s partnerem chvilku jen sami pro sebe, bavte se o neutrálních věcech a vyčistěte si hlavu. Pokud se vyvrcholení nepodaří, nenervujte se, dříve nebo později se ho dočkáte, chce to jen trpělivost.

Vhodné erotické pomůcky

Erotické pomůcky jsou navrhovány tak, aby umožnily větší vzrušení a snadnější cestu za vyvrcholením. Existuje nespočet dráždidel, které dokáží zajistit intenzivnější stimulaci a tím i rychlejší vyvrcholení. Snad každý si vzpomene na vibrátory, pokud máte problém s vyvrcholením, měli byste je v arzenálu mít. Kromě klasických můžete vyzkoušet modely, které stimulují klitoris nebo se intenzivně zaměřují na bod G.

Partner pomůže

Svěřte se se svým problémem partnerovi a pokud nejste úplně spokojená s jeho výkonem, řekněte mu, co máte ráda. Ukažte mu, jak si se sebou hrajete a nechte ho ať si pak hraje on s vámi a naučí se, jak vás co nejlépe dostat do šťatného finále.

Zdravá strava

Nezpomínejte na zdravý životní styl, tedy vyváženou stravu a pravidelný pohyb. Pomohou i vitamíny určené pro ženy, které vám pomohou zvýšit libido a prokrvení v intimních oblastech.