Doporučujeme

Kvalitní techniku venkovní i vnitřní úklid zajistí UNIKONT GROUP

Úklid v domácnosti zvládnete s šikovnými domácími pomocníky snadno. Pokud však potřebujete zajistit úklid hal nebo hledáte kvalitní stroje pro komunální úklid, obraťte se na odborníky. Mezi takové patří společnost UNIKONT GROUP. Na trhu působí již velmi dlouhou dobu a díky tomu se vypracovala na jednu z největších společností zabývajících se čistící a komunální technikou. Nabízí dokonalé řešení pro vnitřní i venkovní úklid.

Vybrat si můžete ze široké nabídky sortimentu známých světových značek i výrobců. Jedná se o stroje určené pro ruční úklid, vysavače určené pro průmyslové oblasti, ale i stroje pro venkovní aktivity – sekačky, bezprašné zametací stroje nebo podlahové mycí automaty. Pro většinu z nich je, v Čechách i na Slovensku, výhradním dovozcem.

Pokud nad nákupem některého stroje přemýšlíte, můžete využít možnost nezávazného předvedení přímo ve vašich provozních podmínkách. Jakýkoli stroj z nabídky si můžete zakoupit nebo pronajmou.

Úklidová technika určená pro venkovní použití

Jedná se především o značku multicar, která je německého původu, s dlouholetou tradicí. Nabízí kompaktní nosiče nástaveb a transportérů. Díky dlouholetým zkušenostem jsou tyto multifunkční užitkové stroje velmi kvalitní a výkonné.

Multicar v současné době vyrábí tři řady vozidel. Patří mezi ně vozidla, která mají parametry transportérů a nosičů nástaveb, další skupinu tvoří kompaktní nosiče nástaveb a transportéry a poslední jsou úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry.

Úklidová technika určená pro vnitřní prostory

Ta je zaměřená na scrubmastery – podlahové mycí stroje. Tyto stroje jsou kompaktní a snadno se dají přepravovat. Jsou vhodnou volbou pro úklid menších podlahových ploch. Jejich výhodou je vystupující hlava diskového kartáče, která umožní snazší čištění i v blízkosti okrajů.