Doporučujeme

Když hračky, tak takové, které podpoří vzdělání a kreativitu

Hračky jsou pro děti nesmírně důležité. Každé dítě si vytváří pevné citové pouto k mnoha předmětům a zajisté si i většina dospělých vybaví, s jakými hračkami si hráli, když byli ještě dětmi. Hračky nemusí sloužit jen k tomu, aby dítě zabavily, mohou se také podílet na jeho rozvoji. Jak toho dosáhnout? Stačí vybrat takové hračky, které jsou pro rozvoj a výuku vytvořené. Specialistou na tyto hračky je eshop Agadikids.cz, který nabízí širokou škálu hraček, které okamžitě zaujmou.

Vzdělávejte své děti za pomoci hraček

Eshop nabízí vzdělávací hračky, které zlepší motoriku vašich dětí. Může jít například o trénovací bačkůrky, se kterými si děti snadno naučí zavazovat tkaničky. Jde o milý trenažér, který je naučí jejich jemné prstíky správně používat. Zvolit byste měli také motorickou stavebnici. Abyste naučili děti abecedu, pomůžete jim za pomoci puzzle s abecedou. Děti mohou poskládat abecedu tak, jak jde za sebou nebo se naučí skládat různá slova. Počítat je zase skvěle naučí puzzle s čísly, kde nechybí také různá znaménka, takže děti mohou trénovat matematiku.

Vzdělávací hračky jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, jde o zcela bezpečný a zároveň ekologický materiál vhodný pro každé dítko. Hračky jsou velmi odolné a máte s nimi jistotu, že vydrží celé generace. Jsou vhodné pro děti od 3 let. Pokud máte doma už školáka, můžete mu vybírat kreativní školní pomůcky.

V žádném dětském pokoji by neměl chybět stojan na tužky. Můžete zvolit takový, který bude mít podobu kouzelného hradu, pevnosti nebo třeba lodi. Díky takovému stojanu už se dětem nebudou nikde válet pastelky ani fixy, ale budou si je vždy rovnat na své místo. Nejlepší ze všeho je inspirace, inspirujte se nabídkou eshopu a zajisté zde objevíte takové produkty, ze kterých budou vaše děti nadšené.