Doporučujeme

Ideální země pro rodinnou dovolenou? Jednoznačně Chorvatsko!

Je vaše rodina poměrně velká a vy hledáte vhodné místo, kam by se mohla vydat na dovolenou? Pokud hledáte zemi, ve které si dovolenou s celou rodinou užijete, prozkoumáte nová místa a zároveň vás tato dovolená finančně nezruinuje, jednoznačně volte Chorvatsko.

Rychlá cesta

Pravdou je, že do Chorvatska se dostanete za pár hodin jízdy autem. Pokud zůstanete spíše na severu Chorvatska, bude vaše cesta opravdu krátká. Cesta autem je navíc ideální pro rodiny s dětmi, které potřebují podle vlastních požadavků různě zastavovat, navíc si sebou sbalit množství věcí. Za letenku byste totiž utratili zbytečně vysokou částku a nemohli si ani sebou vzít vše, co můžete potřebovat.

Levné ubytování

Kromě toho, že se do Chorvatska dostanete rychle a poměrně levně, nabízí vám také ubytování za skvělé ceny v apartmánech. Platíte totiž celkovou částku za apartmán a ne za každou osobu zvlášť. Díky tomu se ubytování v apartmánech opravdu vyplatí, zvlášť pokud je vaše rodina velká. Apartmány navíc nabízí i dostatečný komfort a příjemné zázemí po celou dobu vaší dovolené. Ubytování chorvatsko vám nabízí pestrý výběr ubytování po celém Chorvatsku.

Možnost výletů

Jelikož se můžete do Chorvatska dostat autem, je skvělé, že můžete vyrážet na řadu zajímavých výletů, a to nejen po pevnině, ale také na okolní ostrovy, kterých má Chorvatsko opravdu hojné množství. Objevovat můžete krásy přírody, navštěvovat historická města, šnorchlovat, užívat si klidu na pláži a objevovat panensky krásnou přírodu na chorvatských ostrovech. Čekají zde na vás i zábavní parky a různé atrakce pro děti.

Včasné plánování

Pustit se do plánování vaší letní dovolené je ideální co nejdříve. Čím dříve se totiž do plánování pustíte, tím větší bude nabídka ubytování a budete mít větší možnost, že se dostanete na místa, která chcete.