Doporučujeme

Ideální vánoční dárek pro holky? Okouzlující samolepky!

Tak jako oblékání a další součásti našich životů, podléhá módním trendům i zařizování interiérů. Tradiční úpravou povrchu stěn je výmalba, ale také to můžete být nalepování tapet. V poslední době se staly velkým hitem samolepky na zeď.

Základem je čistě a jednobarevně vymalovaná stěna, na které pak vynikne samolepka s jakýmkoliv motivem, který je vhodný do určité místnosti. Samolepky na zeď se mohou stát vhodným vánočním dárkem po holky i kluky, kteří se chtějí vyzdobit svůj pokoj podle svých představ. Kluky určitě potěší motiv hokejisty, fotbalisty, fotbalového míče nebo tygra. Naopak své dceři uděláte radost samolepkou s motivem ženy nebo města módy a ženskosti Paříže. Malé milovnice koní určitě nadchne silueta koňské hlavy, nebo dokonce celého koně, vzpínajícího se na zadních nohách.

Samolepky s motivem ženy

Tento motiv je v nabídce v mnoha podobách a variantách. Samolepky s motivem ženy dokonale vystihují jak krásu ženského těla, tak citlivost její duše. Proto je samolepka na téma žena nejvyhledávanější a nejoblíbenější nejen u dívek, paní a dam, ale zálibně na něm spočine i nejedno mužské oko. Na výběr jsou samolepky s motivem ženy, ze kterých si můžete vybrat siluetu ženy v mnoha podobách. Kromě motivu žena, slečna či dívka, to může být kráska na pláži, nahá žena, tanečnice, silueta tanečnice u tyče nebo sexy tanečnice.

Samolepky s Paříží

Hlavní město sladké Francie Paříž je symbolem módy a ženskosti. Která mladá dívka by nezatoužila podívat se do tohoto města, které je již celá desetiletí středem světové módy. Připomínat to mohou v dětském pokoji nebo pokoji mladé slečny samolepky s Paříží, díky kterým bude mít toto město stále na očích. V nabídce je mnoho motivů, takže na stěně můžete mít různou podobu Paříže, nebo jejích hlavních atrakcí. Nejčastěji je to pochopitelně Eifelova věž, ale také panorama Paříže s Eifelovkou či nápis přes celou stěnu Paris, u kterého písmeno A tvoří opět Eifelovka.