Doporučujeme

Darujte prvotřídní likéry – Jde o chutné dárky a s léčivou silou!

Říká se, že ten nejlepší dárek se dá sníst nebo vypít. Pokud tedy právě řešíte, čím obdarovat své přátele, rodinu nebo kolegy v práci, nejlépe uděláte, když vsadíte na prvotřídní likéry od pana Alfréda.

Žádný jiný destilát nemá tolik podtónů chutí, barev a vůní jako právě likér.

Mezi typicky českými destiláty, jako je například slivovice, nejsou ‘’divoké’’ chutě nijak tradiční. Výjimku tvoří právě likéry z ovoce, bylinek a nejrůznějšího koření. V domácích podmínkách se zkouší různé kombinace už celé staletí.

Pokud chcete darovat skutečně dobrý, poctivý likér darujte ten z nabídky obchodu PanAlfred.cz

Naše tipy vám pomohou s výběrem správného likéru

Dárek může být chutný, voňavý, léčivý, ale také může mít grády. Nabídka pana Alfréda skýtá nepřeberně možností. Vybrat můžete i dle aktuálních chutí, jako připomínka sladkého léta poslouží ovocné likéry, v zimě pak přichází čas na poctivé bylinné destiláty s léčivými účinky.

Nebo objednejte rovnou oba druhy likéru a připravte svým milovaným možnost pochutnat si a zároveň utvrdit své zdraví – dle jejich potřeb.

Sudličkova ořechovka

Ořechovka má příjemnou nahořklou chuť, proto ji preferují především páni. Její chuť je daná směsí kvalitních vlašských ořechů, voňavého koření a čistého destilátu. Tmavá barva je také znakem dobré ořechovky.

Likér z vlašských ořechů má pozitivní účinky na trávení a zažene většinu žaludečních nevolností.

Chvalešovický medový likér

Nasládlý likérek z včelího medu potěší milovníky sladkého ‘’pitíčka’’. Likér vzniká macerací bylin a dozrává až několik měsíců. Finální chuť likérku z medu však stojí za to čekání.

Tip! Nejlépe konzumovat při pokojové teplotě, jedině tak vynikne charakteristické aroma a chuť.

Chvalešovický bezinkový likér

Když už jsme ve výčtu oblíbených likérů, nemůžeme vynechat ten z bezinek. Opět jde o likér, který dozrává ve speciálních nádobách mnoho měsíců, tedy kvalitní a výraznou chutí si můžete být jisti.

Kompletní nabídku ovocných likérů a pálenek najdete na www.panalfred.cz