Doporučujeme

Bez kosmetické taštičky se neobjede žádná žena

Každá žena nosí v kabelce základní kosmetiku, kterou má uloženou v kosmetické taštičce. Tu si může pořídit v obchodě, nebo si ji může nechat vyrobit na zakázku.

Výroba na zakázku

Kosmetické taštičky vyrobené na zakázku nabízí společnost BLUE ARROW INTERNATIONAL s.r.o. Je to specialista na výrobu originálních kosmetických a toaletních taštiček vyrobených na zakázku.

Toaletní taštičky si můžete nechat vyrobit s vaší značkou, s vámi navrženým designem, v barvě Pantone, z vámi definovaného materiálu a podle vašich preferovaných rozměrů. Společnost tvoří prémiové obaly pro kosmetiku, drogerii nebo léčiva, z moderních a eko materiálů – RPET.

Objednat si můžete toaletní taštičky vyrobené na zakázku. Mohou mít potisk přesně podle vašeho přání. Společnost je vlastníkem vzorovacího studia, díky kterému bude váš design autentický.

Samozřejmostí je návrh originálního designu. Před samotnou výrobou obdržíte vizualizaci a pak dochází k výrobě předprodukčního vzorku.

Společnost dodává reklamní předměty více, než 25 let. Díky této době získala celou řadu neocenitelných zkušeností, které se nyní odrážejí v její činnosti. Kromě toho bedlivě sleduje vývoj, změny a potřeby trhu. Stále se zdokonaluje a učí se být lepší. Za svoje krédo pokládá flexibilitu a silnou orientaci na zákazníky.

Certifikované materiály

Společnost pracuje pouze s certifikovanými druhy materiálů. Jedná se především o RPET, dále pak je to NYLON, POLYESTER, PVC, PP a další. Vybrat si můžete různé vazby, gramáž i vzory.

Materiál RPET je certifikovaný, recyklovaný z PET lahví. Můžete si objednat imitaci povrchů běžných materiálů. Toaletní taštičky mají dokonalý vzhled a vy šetříte přírodu a životní prostředí. Garancí je vystavený certifikát RPET materiálu.

Během výroby a před odesláním objednávky dochází k bedlivé kusové kontrole.