7 důvodů, proč potřebujete svatebního fotografa

Je to tu. Váš velký den. Šaty, kapela, zákusky, perfektní místo. Možná jste vyřadili ze seznamu fotografa? Přece každý má dnes mobil a fotek bude spousta. Opak je pravdou. Ty skutečně kvalitní, vzpomínkové, vám totiž nikdo na mobil nenafotí. Svatební fotograf je v takové chvíli k nezaplacení. Ale pozor! Sezóna se blíží a za chvíli budou všichni dobří fotografové rozebraní. Tak si pospěšte.

Svatební fotografie na celý život

Na tenhle velký den jste se těšili od chvíle, kdy vás partner nebo partnerka pořádala o ruku. Možná jste o něm snili od školky, kdy jste se dívali na Popelku a Sněhurku, jak se o ně uchází jejich princové. Roky uběhly a je to tu, i vy se vdáváte. Nebo jste naopak záviděli všem těm princům jejich krásné zámky, koně a něžné dívky. Čas utekl jako voda a i vy si berete za ženu svou vyvolenou princeznu.

Svatební den je vždy jedinečný. Něco se povede, něco se pokazí, ale vy na to budete s láskou vzpomínat. Lidé, které pozvete, se po svatbě rozprchnou do všech koutů světa, děti vyrostou a vaši rodiče a prarodiče ještě víc zestárnou. Svatební fotograf pro vás uchová všechny tyto vzpomínky. První dny po svatbě je možná budete mít v živé paměti, ale za rok, deset nebo i dvacet let už si je budete vybavovat jen stěží. Jen si představte sami sebe, jak sedíte se svou drahou polovičkou na gauči, držíte se za ruce a prohlížíte fotografie. Vidíte? Teta Zuzana měla tehdy takové krásné šaty a hele, to jsme my dva, jak ochutnáváme svatební dort.

  1. Profesionální vybavení

Vybavením to začíná. Kvalitní fotografické vybavení vyjde často i na statisíce. Obnáší to nejen kvalitní fotoaparát, objektivy, filtry, stativ, paměťové karty, ale i software pro pozdější úpravu nafoceného materiálu. Ten vyjde i na několik tisíc ročně. Své o tom ví například svatební fotograf v Hradci Králové.

  1. Spolehlivý svatební fotograf

Svatbu jen tak neodložíte. Proto potřebujete fotografa, na kterého se můžete spolehnout a o kterém víte, že přijde včas. Vy se soustřeďte na svůj den, aniž byste museli na poslední chvíli hledat náhradní řešení. Kde takového fotografa najít? Pomoci může svatební fotograf Zlín.

  1. Vyvážené světlo, ideální kompozice

Říká vám to něco? Od doby, co má v mobilním telefonu fotoaparát téměř každý se jedná tak nějak o známé pojmy, se kterými se sice setkáváme dnes a denně, ale kdo je umí opravdu použít v praxi? To je přesně ono, je k tomu potřeba praxe. Přesně ta, kterou má profesionální svatební fotograf.

  1. Barva, barva, barva

Bez té to nepůjde. Bude stát pár novomanželů v rozkvetlém záhoně, v červených nebo modrých květech nebo v interiéru u lahvově zelených závěsů? Jakou teplotu bude mít světlo? To vše jsou otázky, které je potřeba vyřešit. Stačí najít toho pravého, třeba svatebního fotografa v Ostravě

  1. Sociální sítě

Máte účty na sociálních sítích? Kdo by je dnes neměl. Určitě se budete chtít pochlubit, jak vám to spolu slušelo a sdílet se svými přáteli důležité životní okamžiky. Jen do toho! Od svatebního fotografa budete mít fotek víc než dost.

  1. Papírové fotografie

Pár fotek si budete chtít určitě nechat vytisknout a zarámovat. Když už budete řešit tiskárnu, a vhodnou kvalitu fotopapíru, vyplatí se mít také kvalitní fotografie. Radost jimi uděláte také prarodičům, kteří si nerozumí s moderními technologiemi a jen těžko by si je prohlédli na tabletu.

  1. Proč vlastně ne?

Je tu sedmý a poslední důvod. Tím je otázka, proč vlastně ne? Dort máte, krásnou výzdobu také a kapelu k tomu. Je to váš jedinečný tak, tak si ho užijte se vším všudy a nechte svatebního fotografa, aby ho pro vás zachytil.