Doporučujeme

Úklid firem a domácností

Známé přísloví zní, že čistota je půl zdraví. Pravidelný úklid interiéru má význam nejen z hlediska hygienického, ale i pro příjemný pocit. Pracovat v čistém a voňavém prostředí je příjemné jak pro samotné zaměstnance, tak pro zákazníky a jiné příchozí. Pravidelný i jednorázový úklid firemních prostor nabízí společnost, který se dala do názvu příznačné označení Čas pro Vás. Tento název plně vystihuje přínos činnosti úklidové firmy pro zákazníka, ať se jedná o firmu nebo domácnost.

Nabídka úklidu pro firmy

Čas pro Vás provádí jednorázový i pravidelný úklid firem Kutná Hora, a to nejen firem sídlících v Kutné Hoře, ale i ve Středočeském kraji. Úklid firem zahrnuje úklid administrativních, výrobních nebo skladových prostor. Každá objednávka úklidových prací je řešena individuálně podle potřeb zákazníka. Vedle úklidu nabízí Čas pro Vás firmám i další služby. Například je to profesionální zakládání trávníků a nové zeleně, péče o stávající travní plochy a okrasnou zeleň jako jsou stromy, keře a další okrasné rostliny.

Generální úklid nemovitostí

Pokud firma nebo fyzická osoba vlastní nějakou nemovitost, kterou se chystá prodat či pronajmout, může si objednat firmu Čas pro Vás. Ta zajistí nejen generální úklid celého objektu, ale danou nemovitost uvede do takového stavu, aby pro případné zájemce byla atraktivní. Tyto úklidové práce nabízí firma také stavebním firmám, developerům či realitním kancelářím. Tato úklidová služba je výhodná například před kolaudací a konečným předáním nebo otevřením novostavby nebo po dokončení rekonstrukce či výmalby. Stejně tak se vyplatí objednat si úklid před nebo po stěhování. Vypracování cenové nabídky se odvíjí od konkrétního charakteru nemovitosti a rozsahu požadovaných prací.

Úklid domácností

Společnost Čas pro Vás nabízí nejen úklid domácností Kutná Hora, ale také domácnostem v Čáslavi, Kolíně a zbytku Středočeského kraje. Domácnosti si mohou objednat buď jednorázový, nebo pravidelný úklid, který zahrnuje mytí podlah a luxování koberců, stírání prachu, úklid kuchyně, koupelny a toalety. Objednat si můžete i praní a žehlení prádla, čištění oken nebo péči o pokojové květiny.