Doporučujeme

Skvělá párty na lodi

Chcete uspořádat skvělou párty, rozlučky se svobodou, oslavu narozenin, dámskou či pánskou jízdu nebo menší firemní oslavu a rádi byste něco originálního? Pak je výletní párty loď Valerie Selene to pravé místo.

Co nabízí loď Valerie Selene?

Valerie Selene je, díky své délce, která činí 17 metrů, největší privátní lodí v Praze, jež slouží pouze pro soukromé akce. Nástupní a výstupní místo je přístav Holešovice, ale lze předem domluvit i jinou možnost. Maximální počet osob je 12.

Veškeré akce, které se na lodi konají, jsou veselé originální, jedinečné a především nezapomenutelné. Přestože loď pluje po Vltavě, blízko břehu, vše probíhá v naprostém soukromí. Využít můžete prostornou letní palubu, která je určená i pro taneční zábavu. Pro ozvučení je na lodi instalován audiosystém s bluetooth technologií, která umožňuje přehrávání hudby z mobilního zařízení, hlasitost si určujete sami. Jako osvětlení paluby se využívá LED technologie, ostatní části lodi jsou osvětleny běžným způsobem. Hostům je k dispozici WiFi, lodní bar, kde naleznete nabídku jak alko tak i nealkoholických nápojů, kuchyňka pro přípravu vlastního občerstvení, toaleta s tekoucí vodou a předem si můžete také objednat catering.

V období od října do března je možnost využít venkovní plynové topení. Pokud je počasí nepříznivé, akci lze přesunout i do krytých prostor lodi. Podrobnosti o plavbě naleznete na webu partylodvalerie.cz.

Plavby po Vltavě pro větší počet osob zajišťuje loď Jan Plezier.

Osobní loď Jan Plezier

Pro větší párty nebo firemní akce s větším počtem osob je vhodnější loď Jan Plezier. Tato loď je plně vytápěná, se dvěma palubami. Dolní paluba je krytá, horní paluba nabízí tři varianty – otevřená, krytá se šesti různými vstupy a s bezbariérovým přístupem na spodní palubu. Její provoz je celoroční a nemusíte s ní plout pouze po Praze, ale vyrazit můžete i do okolí.