Doporučujeme

Sen o dokonalém bydlení splní Tandem Modřany

Ještě nebydlíte ve svém? Sníte o moderním bytě, ale současně chcete žít ve spojení s přírodou? Láká vás Praha? Máme pro vás inspiraci. Představíme vám projekt Tandem Modřany, který překvapuje v mnoha ohledech.

Výjimečný projekt v srdci města

Tandem Modřany je novým projektem známé developerské společnosti Sekyra Group, a.s., která na českém realitním trhu působí již přes 19 let. Projekt je pro společnost velkou výzvou – jeho cílem je vybudovat nové místo, které nabídne nejen byty v Praze, ale i dokonalé propojení s přírodou a městem.

Tandem Modřany je nyní ve fázi příprav, projekt by měl být dokončen v druhém pololetí roku 2017. V ulici Mezi Vodami v Praze 12 – Modřanech vyrostou 2 bytové domy, které dohromady nabídnou 76 bytů různých velikostí od 30 m2 do 90 m2. Bude zde možné koupit byty 1+kk, které jsou vhodné pro jednotlivce i páry, chybět nebudou populární byty 2+kk ani nové byty Praha 4 o dispozicích 3+kk, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V budovách budou i komerční prostory, byty budou mít velké balkony a každý bude mít vlastní sklepní kóji a parkovací stání.

topwomen.cz_sekyragroup_cz_01

Perfektní lokalita

Rezidenti si budou užívat těsné spojení s přírodou a současně i s centrem města. Okolí nabídne bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Modřany jsou klidná a bezpečná čtvrť, která nabízí kompletní služby. Není problém zde najít školku, školu, lékaře atd. Velkou výhodou lokality je rychlá dostupnost do centra. Stačí jen 15 minut jízdy tramvají. Potěší napojení na Pražský okruh.

topwomen.cz_sekyragroup_cz_02

Prodej již zahájen

Prodej byl již zahájen. Aktuálně zbývá už jen 44 bytů. Pokud vás projekt zaujal, více informací zjistíte na bezplatné lince 800 411 111, na e-mailu prodej@sekyragroup.cz nebo na byty na prodej Praha 4.

Jestliže si budete vyřizovat hypotéku, měli byste se chovat velmi opatrně a umět si vybrat ten nejvýhodnější úvěr pro vás. Jak na to? Mnoho cenných rad nabízí tento článek.