Doporučujeme

Ready made společnosti

Máte-li odvahu a chuť začít podnikat, můžete si založit vlastní společnost. Až do nedávna však představovalo založení společnosti velice náročný krok po stránce administrativní i finanční. Těmto starostem se lze elegantně vyhnout zakoupením již existující společnosti s r.o., nebo ještě lépe zakoupením ready made s.r.o.

Co je ready made společnost

keyboard-621830_960_720V podstatě se jedná o již existující společnost zapsanou v obchodním rejstříku. Společnost má 100% splacený základní kapitál, ovšem nikdy nevyvíjela žádnou činnost a je připravena k okamžitému prodeji. Zakoupení ready made s.r.o. je v současné době nejrychlejším způsobem, jak začít podnikat se svou vlastní společností. Prodej ready made společnosti vám umožní společnost ready made s.r.o., která se touto činností zabývá již pět let. Svůj sen o vlastním podnikání si díky ní můžete splnit nejrychleji, jak je to jen možné. Nejdéle do dvou týdnů budete disponovat vlastní společností.

Proč mít svou společnost

Společnosti jsou základem úspěchu a stavebním kamenem každého trhu. Většina podnikatelů z řad malých i velkých firem raději spolupracuje se společnostmi, než s drobnými podnikateli či živnostníky, u kterých není taková záruka jistoty. Společnost je synonymem velikosti, prosperity a důvěry. Ve svém okolí i mezi obchodními partnery si díky vlastnictví společnosti získáte větší prestiž a hodnotu.

Jak probíhá nákup

Prodej ready made společnosti je obchod jako jakýkoliv jiný. Zbožím je v tomto případě ready made společnost a v důsledku prodeje dojde vždy ke změně údajů, které požaduje kupující, tedy nový vlastník společnosti. Jedná se především o název společnosti, o předmět podnikání, případně další údaje. Nabytí ready made společnosti je pro začínajícího, ale i pro etablovaného podnikatele skutečně nejrychlejší cestou k zahájení podnikání, neboť ihned po podpisu smluv je ready made společnost vaše a jste oprávněni za ni ihned jednat. To znamená, že můžete okamžitě začít podnikat, aniž byste museli splácet základní kapitál a ztrácet čas vyřizováním formalit na úřadech.