Doporučujeme

Pro zdravé a krásné nožky

Co oči nevidí, srdce nebolí, to je stará moudrost, bohužel většinou pravdivá. To, co nevidíme, nás obvykle moc netrápí, i když by mělo. Typickým příkladem jsou naše nohy. Nosí nás od rána do večera, v zimě i v létě, a přesto jim nevěnujeme dostatečnou péči, jakou by si jistě zasloužily. Trpíte na kuří oka nebo vás trápí plíseň nohou, a proto si netroufáte jít do pedikérského salonu? To je velká chyba, právě těchto a mnoha dalších problémů vás profesionální pedikér zbaví. Vaše nohy potřebují trochu péče, pro ně není odměnou pařit se v neprodyšných ponožkách či punčochách a trávit čas v těsné obuvi. Že si sami s péčí o vaše nohy nevíte rady, nevadí, svěřte vaše nohy do rukou zkušených odborníků.

Kde se o vaše nohy postarají

Pedikúra je určena pro muže i ženy jakéhokoli věku. Ať je vám dvacet, čtyřicet nebo sedmdesát, vaše nohy potřebují stále vaši pozornost a péči. Když v Praze vystoupíte v metru na zastávce Pankrác, najdete hned 200 metrů od zastávky pedikérský salon Pedikúra Galerie. Zde vás zbaví ztluštělých či zarůstajících nehtů, ošetří bolestivá kuří oka, poradí, jak se zbavit plísně nohou a samozřejmě upraví nehty na nohou. Můžete si také vaše nožky nechat namasírovat. Pedikúra se provádí buď mokrou nebo suchou cestou, záleží pouze na vás, jakou upřednostňujete.

Novinkou pro všechny zájemce jsou také masáže na speciálním lehátku Ceragem, které kombinuje různé masážní techniky, jako je akupresura, moxování, chiropraxe, infrateplo a klasická masáž. Udělejte si na sebe chvíli čas a nechte se hýčkat profesionální pedikérkou, která dopřeje vašim nohám tu nejlepší péči. Navštivte pedikérský salon Pedikúra Galerie, kde se na vás bude těšit odborně vyškolený personál a moderní útulné prostředí, ve kterém se uvolníte a zrelaxujete po celodenním shonu. Myslete na vaše nožky i záda a dopřejte jim pravidelnou a především kvalitní péči. Zastavte se v salonu Pedikúra Galerie a přesvědčte se sami.