Novinky

Pes módního fotografa dokonale paroduje nejlepší Madonniny snímky

Vincent Flouret, francouzský módní fotograf z Paříže, odhalil projekt, který divákům velmi leží na srdci. Max, jeho 6leté štěně, je zahrnut do iniciativy, jejímž cílem je reprodukovat Madonniny klasické obrázky a obaly alb. Vincentovo fotografování s jeho mazlíčkem začalo krátce poté, co dokončili dobrovolnickou práci s City Shelters v Los Angeles. Jejich práce však den za dnem vzkvétala a Max se jí rychle přizpůsobil.

Když se podíváte na fotografie, uvidíte, proč je Max tak vynikající volbou pro modelku. Šťastný fotograf tvrdí, že jeho mazlíček je pro něj nejvyšší prioritou.

„Pro Maxe je všechno hra.“ Například když s ním potřebuji kšiltovku na natáčení, radši ji seženu dva týdny předem a donutím ho, aby si s ní hrál, aby si na ni zvykl. Díky tomu se pro něj focení stává něčím typickým a příjemným. Pro tento projekt jsem si vybral Madonnu, protože ji zbožňuji. Věřím, že náš projekt by byl vhodnou poctou umělci. Dělám tento typ práce, kdykoli si odpočinu od své komerční práce, a dělá mi to spoustu potěšení.“

Podle Vincenta mu trvalo 8 měsíců, než dokončil kostýmy, školení a fotografování projektu.

Nejlepší vlastností projektu je jeho charitativní složka. Vincent má v úmyslu věnovat výtěžek z prodeje výtisků „Maxdonny“ Madonnině charitativní organizaci Raising Malawi, která pracuje na zlepšení života sirotků a zranitelných dětí v Malawi.

K jejich překvapení Madonna také zveřejnila obálku projektu Maxdonna ‚Like a Virgin‘ na svém Instagramu. Pojďme se podívat na další projektové rekreace.

Zde jsou nejlepší fotky z projektu

Zdroj obrázků:  max_et_vincent