Doporučujeme

Pánská mikina je stylový kousek v šatníku každého muže

Mezi nejoblíbenější kousky oblečení pánského šatníku se dlouhodobě řadí módní pánské mikiny. Je to kousek oblečení, který lze využít v každém ročním období. Když je zima, můžeme ji obléknout pod zimní budu či kabát, na jaře a na podzim se hodí jako svrchní díl třeba na tričko nebo tílko. Muži si ji oblékají nejen na sportovní aktivity nebo na výlety do přírody, ale také na neformální setkávání s přáteli. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi oblíbený a také pohodlný kousek oblečení, rozhodněji najdeme v každém pánském šatníku.

Podle čeho vybrat mikinu?

Pokud hodláte doplnit svůj šatník o nový kousek, rozhodující by měl být jak materiál, tak i střih. Nemalou roli hraje i styl, v něž je mikina ušita. Než si mikinu pořídíte, ujasněte si, pro jakou příležitost či akce ji budete nosit. Jestliže mikinu pořizujete za účelem nošení do školy nebo setkávání s přáteli, můžete volit odvážnější barvy a střihy. Pokud má sloužit jako doplněk do zaměstnání či setkávání s rodinou, raději sáhněte do nabídky umírněnějších a decentnějších modelů, v pastelových barvách.

Pokud sháníte mikinu pro sportovní a další volnočasové aktivity mezi něž patří i outdoor, je důležitým hlediskem především funkčnost a prodyšnost materiálu.

Kde najít široký výběr?

Módní pánské mikiny nabízí e-shop bastard.cz. Naleznete zde mikiny kvalitní mikiny s nápaditými a vtipnými potisky, které jsou určené pro pohodlné nošení. Potisk je realizováno pomocí nesepratelného sítotisku a motivy jsou opravdu originální. Pokud si jakýkoli model pořídíte, můžete si být jisti, že zaujmete každého. Mikinu od bastarda si zamilují všichni vyznavači klokanek a kapucí. Díky vysoké gramáži látky nabízí každá mikina kvalitu i dlouhou životnost. Dokonalým doplňkem pak budou stylová trička, která jsou také kvalitní a díky 100 % bavlněně a volnějšímu střihu jsou zárukou pohodlného nošení. V nabídce naleznete také velikosti určené pro pořádné chlapy.