Doporučujeme

Pamatujte na dokonalou svatební výzdobu a svatební doplňky

Situace v uplynulých měsících způsobená koronavirem možná pořádně změnila plány nejedné budoucí nevěstě. Nejen na její svatební šaty, svatební boty, svatební závoje, svatební dorty, svatební květiny, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební šperky a další svatební doplňky. Patříte i vy k těm, které musely kvůli pandemii přesunout termín svatby na později? Nezoufejte, i zde platí, že všechno zlé je pro něco dobré! Mnoho věcí jste možná musela přeorganizovat, ale na druhé straně vám zůstalo více času na plánování a dokonalou přípravu svatby.

Jaké svatební šaty jsou „in“ právě teď?

Pokud stále sníte o dokonalé svatbě a svatebních šatech svých snů, navštivte stránky sponsa.cz a zjistěte. jaké svatební šaty jsou „in“ v letošní svatební sezoně. Určitě vás zaujmou svatební šaty Novias, svatební šaty Bianco Evento, svatební šaty Elena Morar, svatební šaty Happy Bride, svatební šaty Maria Anette; ostatní dámy (svatebčanky) pak třeba společenské šaty Luxuar či společenské šaty Mascara.

Se závojem, či bez závoje?

Nebojte se vyniknout, nebojte se být jiná. Vaše svatební šaty mohou být ozdobeny květinovými ozdobami, průhledným živůtkem, éterickým vrstvením, či hlubším výstřihem. Záleží jen na vašem vkusu a odvaze, čím se rozhodnete zaujmout. Prohlédněte si bohatou nabídku e-shopu sponsa.cz a pořiďte si svatební šaty (svatební šaty Novias, svatební šaty Bianco Evento, svatební šaty Elena Morar, svatební šaty Happy Bride, svatební šaty Maria Anette), které vás nejvíce osloví.

Kromě šatů si každá nevěsta pečlivě vybírá i svatební doplňky, například svatební šperky. Velmi důležitý je také účes a ozdoby do vlasů. Často nevěsty volí různé typy svatebních závojů.

Pokud nejste ztotožněna se svatebním závojem, nebo ještě nejste rozhodnuta, pak byste měla vědět, že ozdobou vašich vlasů může být jen samotný, zajímavý účes , bez jakýchkoliv doplňků.