Doporučujeme

Nevíte si rady, jak vybrat dárek pro svoji drahou polovičku?

Spousta žen si stěžuje, že zatímco vymyslet dárek pro svoji kamarádku, kolegyni, maminku, babičku, nebo dceru je pro ně hračka, při přemýšlení o tom, co dát svému muži, partnerovi, šéfovi nebo synovi jsou bezradné. Také máte podobný pocit? Máte dojem, že vlastně nic nechce a nepotřebuje, krčíte rameny a nevíte? Není třeba se bát.

Empatické ženy mají vyhráno

Hledání toho, co by potěšilo vaše drahé mužské polovičky, ať už jsou jakéhokoli věku, profesního zaměření a zájmů, není zase tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jak na to?

  • Dámy, pozorně naslouchejte potřebám a přáním pánů.
  • Sledujte, jaké mají vaše drahé polovičky zájmy, o čem mluví se svými kamarády.
  • Jejich rozhovory vám samy napoví.

Recept je jednoduchý, ale účinný: Vyberte si dárek pro muže, který ho potěší. Patříte-li mezi empatické ženy, budete to mít o poznání jednodušší. Už se vám určitě v hlavě honí možné tipy na dárek.

Muže potěší speciální piva

Snímání-1Vybrat vhodné dárky pro muže k narozeninám bude pro vás hračka. A muži jaksepatří ocení, když víte, co jim udělá radost. Pokud si muž například rád jednou za čas zajde s kamarády na pivo a ochutná i nějakou jeho netradiční příchuť, určitě ho potěší české pivní speciality nebo exkluzivní výběry piv pocházející z celého světa.

Vybírat dárek pro ženu je radost

Ovšem i ženy si zaslouží být obdarovávány. Hledáte tip na dárek pro kamarádku? Nabízíme originální dárky pro ženy, které potěší a zahřejí na duši. Vybírat dárek pro ženu je většinou radost. Máte totiž k dispozici pestrou škálu možností. Hodí se kosmetický balíček, drobnost do domácnosti jako třeba malovaný hrneček, dekorace v podobě ručně zdobené svíčky, kniha, ale třeba i knihy. Paleta je zkrátka nevyčerpatelná, a jestli ženu alespoň trochu znáte, určitě ve výběru nešlápnete vedle. Stačí myslet na její osobnost.