Pro maminky

Nakupte kvalitní jednorázové dětské plenky Dada za nízké ceny na Kupplenky.cz

Máte malé miminko a nejste spokojeni s jednorázovými plenkami, které používáte? Přestože jste vyzkoušeli několik značek plenek, nemůžete najít takové, které by odolaly akční nátuře vašeho dítka? Zklamaly vás i značky, které jsou vyhlášené, protože jejich plenky se hned trhají nebo pojmou malé množství tekutiny? Ve všem, co vás napadne, včetně ceny, se vám budou líbit dětské jednorázové plenky Dada.

Plenky Dada ve třech různých sériích

Koupit si můžete tři různé druhy plenek Dada v několika různých velikostech od těch pro novorozeňátka až pro děti, které už běhají a skáčou celý den. Díky třem různým druhům jednorázových plen si vybere každý. Jde o série Extra soft, Extra care a Pure care. Jednorázové plenky Dada Extra soft 4 jsou určeny pro děti od 7 – 16 kg a koupit si můžete buď balení po 50ks nebo JUMBOBALENÍ, v němž je 82 ks plenek.

K dostání jsou i vlhčené kapesníčky, které vám usnadní nejen přebalování malých dětí. Jsou krásně vlhké, dostatečně velké a pevné, slouží výborně.

Kde se vzaly plenky a plenkové kalhotky Dada

Značka Dada vyrábí produkty především pro polský trh. Oblíbily si je ale i naši rodiče a děti, protože jsou Dada pants 4, což jsou plenkové kalhotky, i Dada jednorázové dětské plenky skutečně kvalitní. Koupit si je můžete na webových stránkách Kupplenky.cz, kde zároveň získáte možnost slevy 50 Kč k prvnímu nákupu. Často se zde mění akční nabídky, k dispozici jsou plenky látkové, jednorázové různých značek, vyberete si.Na Kupplenky.cz najdete také kategorii pro maminky, plenkové dorty, kozí mléko, přebalovací podložky, kojenecké potřeby, zmíněné vlhčené ubrousky a mnohé jiné zboží. Vyzkoušejte e-shop, kde měsíčně nakupuje spousta z nás a kde na vás čekají nejen výhodné a spolehlivé jednorázové plenky Dada.