Doporučujeme

Jednoúčelové stroje jsou pomocníky, které zajisté uvítáte

Je nějaká činnost, kterou byste raději přenechali ostatním? Zajisté ano. Nyní si představte, že by danou činnost za vás mohl vykonávat stroj. V současné době chybí velké množství pracovníků v mnoha oborech. Často je to problém a aby firmy nalákaly nové zaměstnance, musí často nabízet velmi vysoké platy a řadu benefitů. Ne vždy potřebujete více zaměstnanců, někdy je výhodnější zaměstnat stroj.

Co je jednoúčelový stroj?

Zajisté jste už v televizi, na internetu nebo v realitě viděli, jak dokonale pracují automatické linky. Ne v každé výrobě je možné takové linky využít, obzvláště tam, kde je zapotřebí lidská pečlivost. Stroj nedokáže nahradit člověka, ale existují činnosti, které stroje zvládnou rychleji a přesněji. Pokud je ve vaší výrobě jakákoliv činnost, kterou by stroje zvládly lépe, můžete si zajistit jednoúčelové stroje. Jednoúčelový stroj zvládne jakýkoliv úkol. Může třeba balit vaše výrobky, dávkovat směsi, navíjet kabely, kontrolovat kvalitu a mnoho dalšího. Vaše možnosti jsou neomezené, ale je třeba kontaktovat specialistu, který vám takové stroje vytvoří. V tuzemsku je to společnost KONEL s.r.o., která vám jednoúčelové stroje navrhne i vyrobí. Stačí se na specialisty obrátit s vaším požadavkem a oni dokáží i nemožné.

Možnost modernizace a oprav strojů

Společnost stroje jen nevyrábí, ale také opravuje a modernizuje, Pokud máte ve výrobě stroje, které nevyhovují moderním standardům, společnost je může předělat k nepoznání. Může nahradit nespolehlivé řídící systémy moderními. Variátory a převodovky mohou být nahrazeny frekvenčními měniči a pevnými převody. Vaše stroje mohou mít funkce navíc, které vám i vašim zaměstnancům ušetří práci. Může se jednat třeba o dřevoobráběcí stroje, které zvládnou automaticky nakulovat klády, třídit nařezaný materiál aj. Více informací naleznete na Konel-Zlín.cz.