Novinky

Jak vyhrát ve Sportce

Jedno lidové úsloví sice praví, že peníze kazí člověka, ale nejeden z nás sní o velké výhře ve Sportce. Motivem je nové bydlení, cestování, přispění dětem a vnoučatům a další přání. Sportka je u nás nejoblíbenější loterií, ve které sází nejvíce lidí. Každý má svůj recept a snaží se v nahodilosti hledat jakousi magii.

  1. Jedna skupina lidí sází vždy úplně jiná čísla, druzí spoléhají na svá šťastná čísla volená podle dat narození rodinných příslušníků nebo na základě jiných kombinací.

  2. Někdo se snaží zjišťovat výskyt nejčastěji tažených čísel ze statistických údajů. Ovšem jakákoliv kombinace čísel má stejnou šanci zaručit výhru, jako kdybyste zaškrtli čísla 1,2,3,4,5,6.

  3. Jediným rozhodujícím faktorem o výhrách je vždy jen a jen náhoda, které číslo z osudí vypadne. Kdo sází stále stejných šest čísel a jednoho dne se rozhodne, že je změní, podle zákona schválnosti mu zrovna jeho dosud sázená čísla mohou vyjít.

  4. Kdo sází stále stejnou kombinaci založenou například na různých číselných kombinacích nebo statistikách, může mít smůlu, že zrovna tuto kombinaci vsadí více lidí a při vylosování těchto čísel by se o výhru dělilo více lidí. Výhra by se tak rozmělnila na menší částky.

  5. Všechno svědčí o větší naději na výhru při sázení naprosto nahodilých čísel. Ovšem existují různé rozpisy založené na matematických propočtech, které dávají větší naději na výhru.

  6. Pokud zkusíte sázet s pomocí zkrácených rozpisů, vypočítaných na základě matematických algoritmů, zvýšíte naději na více výher i jejich výše. Pokud budou vylosovaná čísla obsahovat i váš zkrácený rozpis, budete brát výhru.

  7. Sázení s rozpisy se tedy vyplatí více, než spoléhání na šťastná čísla nebo na náhodně zaškrtnutá čísla.

  8. Při sázení ve Sportce však mějte na paměti, že vždy se jedná o náhodu a pravděpodobnost výhry první ceny se udává v poměru 1:14 miliónům.

  9. Lidé nejčastěji vsází čísla spojená s datem narození, ideální je vyhýbat se takovým číslům, protože jich je nejvíce.
  10. Na internetu lze využít generátory náhodných čísel, které usnadní výběr.