Doporučujeme

Jak uspořádat originální dětskou oslavu a ušetřit si práci se znečištěným nádobím

Pořádání dětské párty vyžaduje myslet na spoustu důležitých věcí – balónky, zábava, pozvat všechny kamarády, se kterými se dítě aktuálně baví (nezapomeňte si seznam pravidelně aktualizovat), dort a samozřejmě dostatek talířů, kelímků a brček, která děti zbožňují.

Právě nádobí je častým negativním projevem mnoha oslav, nejen dětských. Jednorázové plastové nádobí není ekologické a na druhou stranu, nikdo nestojí o hromady špinavého nádobí a trávit chvíle po oslavě uklízením umýváním špinavého nádobí.

Mrkněte na web https://www.jedlenadobi.cz/jedla-brcka/ a zjistíte, že existuje dokonalý způsob, jak vybrat nádobí na dětskou oslavu. Jedlé nádobí je pro děti zcela neškodné, navzdory tomu si na něm velmi pochutnají.

Jedlé talíře

Na každé dětské oslavě nesmí chybět dort. Na něj se těší nejen děti, ale i rodiče. Bez dortu a sfoukávání svíček to není řádná oslava. Je zřejmé, že děti si nevezmou svůj kus dortu do ruky, nýbrž použijí talíř či tácek. Jedlé talíře mají hned několik výhod, je jasné, že tou nejlepší pro děti je možnost sníst nejen dort, ale také samotný talíř. Talíře jsou vyrobené z pšeničných otrub a můžete pořídit mělké i hluboké.

Všichni rádi olizujeme lžičku, ale co takhle ji rovnou sníst. Jedlé lžičky lze použít nejen k ujídání dortu, ale také k zamíchání horké kávy či čaje.

Jedlé kelímky

Jedlé kelímky na teplé nápoje se ihned nerozpustí, ani nepromáčí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kelímek vydrží křupavý i s horkým nápojem po dobu 40 minut, ale nápoj v něm můžete mít až 12 hodin. Navzdory tomu, že mají nasládlou chuť, mají pouhých 56 kcal. Kromě toho neobsahuje žádné živočišné složky, je vhodné i pro lidi upřednostňující rostlinnou stravu.

Pochutnejte si na kávě společně s kelímkem se lžičkou.