Rodina

Jak dbát na zdraví dětí se školními batohy

Páteř malých školáků často trpí vinou velké zátěže způsobené těžkými školními brašnami. Způsobené vychýlení může být i trvalé. Proto je velice důležité dbát na zdraví malých dětí již od jejich útlého věku a nezatěžovat jejich záda víc, než je nutné. Velkým přínosem je v tomto směru nový projekt nazvaný Zdravý batoh nabízející skvělé ergonomické školní batohy vyráběné v Norsku.

Charakteristika norských batohů

Jedná se o školní batohy norského výrobce BECKMANN. Tato značka nemá v současné době ve světě konkurenci a její školní a studentské batohy splňují veškeré požadavky, které jsou nutné pro zdravý vývoj páteře malých školáků. Především vynikají hliníkovými ergonomicky tvarovanými zády. Zejména prvňáčky, ale i starší děti ale zřejmě více zaujmou hlavně hravé a měnitelné obrázkové placky.

Další vlastnosti batohů značky BECKMANN

Tento norský výrobce působí na trhu s tímto sortimentem již téměř 70 let. Jak ve výrobě, tak i ve vývoji batohů patří ke světové špičce. Jeho batohy mají celou řadu vlastností, které jsou školní mládež užitečné i příjemné z hlediska zdravotního. Materiál, ze kterého jsou batohy vyráběny, je odolný vůči vodě a otěru. Firma má při vývoji a výrobě batohů na paměti zejména zdraví a bezpečnost dětí. Proto například školní batohy pro prvňáčky opatřuje na všech stranách řadou barevných reflexních prvků. Máte-li doma malého předškoláka, který se záhy stane prvňáčkem, můžete mu v předstihu pořídit zdravý norský batoh značky BECKMANN. Tento výrobek splní vaše představy o zdravém batohu, který má navíc perfektní kvalitu a je ergonomický i bezpečný.

Batohy nejen pro školáky

V posledních desetiletích se staly velkou módou batohy, které nahradily tradiční, ale nepříliš vzhledné školní tašky. Zejména starší školáci a studenti by si dnes na záda již nevzali typickou školní brašnu, neboť by před svými spolužáky neobstáli. Norská firma BECKMANN tento trend zachytila a vyrábí pro studenty kvalitní, moderní a zdravé studentské batohy. Díky ergonomickému řešení dobře sedí na zádech, a proto jsou vhodné i pro turistické účely.