Doporučujeme

Internetové bankovnictví

Platforma Servis 24

Internetové bankovnictví vám ušetří spoustu času, neboť v případě finančních transakcí nemusíte chodit do banky. Rovněž můžete mít neustálý přehled o pohybech na svém účtu, neboť si jej můžete kdykoliv zkontrolovat v pohodlí svého domova.

Servis-24-InternetbankingPokud jste klientem České spořitelny a chcete využívat výhod internetového bankovnictví, můžete na internetu, ale například i prostřednictvím svého mobilního telefonu vyzkoušet jedinečnou službu, kterou je platforma „Servis 24“. Přihlášení je jednoduché přes vaše klientské číslo a heslo, případně prostřednictvím klientského certifikátu, který si uložíte na své čipové kartě a při přihlašování pouze vložíte do čtečky. Servis24 – přihlášení na účet můžete vyzkoušet ještě dnes. Formou internetového bankovnictví můžete zadávat platební příkazy, kontrolovat pohyby na svém účtu nebo si například dobíjet kredit na svém mobilu. Vše najdete na jednom místě a nemusíte se obávat ani o bezpečnost svých peněz. Česká spořitelna vám umožní využívat moderní šifrování a další bezpečnostní prvky.

Půjčka ve výši 20 tisíc Kč

money-628583_640Překlenout období, kdy se vám nedostává peněz je dnes jednoduché díky spoustě druhů bankovních i nebankovních půjček, jejichž výše se zpravidla pohybuje od 500 do 20.000 Kč. U nebankovních organizací to bývá jednodušší a rychlejší, neboť na rozdíl od bank většina z nich nenahlíží do registrů dlužníků a nevyžaduje potvrzení o vašich příjmech.

Existují i rychlé nebankovní on-line půjčky, které lze získat prostřednictvím e-mailu nebo dokonce mobilního telefonu. Stačí na webových stránkách vyplnit formulář a peníze můžete mít na svém bankovním účtu do 24 hodin. Dokonce i půjčka ve výši 20000 Kč je pro vás nyní snadno dostupná.

Půjčka Home credit

money_1433693669Tato nebankovní společnost je oblíbena zejména pro několik výhod. Především lze získat půjčku od 10 až třeba do 180 tisíc Kč. Bezkonkurenční je také možnost získání až čtvrtiny úroků zpět, do 30 dnů lze zdarma zrušit smlouvu a vyřízení půjčky trvá maximálně do druhého dne po podání žádosti.

Nemusíte sdělovat ani účel, na jaký chcete peníze použít a požádat můžete online nebo telefonicky. Pokud jste si ještě nikdy nepůjčovali, půjčka Home credit je ideální start.