Doporučujeme

Hledáte originální tipy na dárky? Mohou to být třeba mechové obrazy

Potřebujete-li někoho obdarovat, vždy se snažíte o to, aby dárek potěšil a navíc byl originální. Takovým dárkem mohou být třeba mechové obrazy.

Mechové obrazy nejen pro milovníky přírody

Mechové obrazy představují originální bytovou dekoraci, která vdechne život každé místnosti a každému prostoru. Pro jejich výrobu se využívá stabilizovaný mech, který si zachovává svůj přirozený vzhled. Kromě toho nepotřebuje žádnou péči ani údržbu. Mezi další výhody patří vlastnosti antistatické, nepotřebuje zálivku ani žádné speciální světelné podmínky a obraz může být umístěný i v místech, kde je světla minimum. Obraz je tedy ideální volbou jak do soukromého interiéru, tak i do veřejných prostor – do restaurací, kaváren nebo vináren, které se nacházejí v podzemních prostorách, s umělým osvětlením. Tyto originální dekorace naleznete na webu gabrielaart.cz. Volit můžete mezi motivy konkrétními či abstraktními. V nabídce naleznete obrazy různých velikostí, situovaných na výšku i šířku, v kombinaci různých barevných odstínů mechu.

Další tipy

Pokud se rozhlédnete na e-shopu, objevíte zde i další originální předmět, které se mohou stát vašimi tipy na dárky pro kohokoli a pro jakoukoli slavnostní příležitost. E-shop patří mezi výrobce originálních dárků mezi něž, kromě mechových obrazů, patří také dřevěné dárkové krabice, dřevěné knihy a zápisníky, dárkové krabice na víno a celá řada dalších zajímavých dekorací. Také máte možnost nechat si, na jakýkoli dřevěný předmět, vygravírovat věnování nebo třeba logo.

Originálním a zároveň praktickým dárkem jsou třeba mechové hodiny. Hodiny nechybí v žádné domácnosti, proč si tedy nepořídit hodiny vskutku originálního vzhledu. Stejně jako u mechových obrazů, i u mechových hodin je součástí speciálně upravený mech, který jejich vzhledu vdechne neopakovatelné kouzlo.