Doporučujeme

Dosažení moderního interiéru je lehčí, než se zdá

Zařídit si moderní interiér je snem většiny domácností, ale ne každému se to povede. Základem každého moderního interiéru je vizualizace a návrh, na základě kterého se podniknou patřičné kroky k jeho úpravě. Improvizace rozhodně není na místě, jelikož nemusí dopadnout dobře. Vytvoření návrhu byl měl být první krok, protože jen díky němu budete předem vědět, jak bude váš interiér po úpravě vypadat

Moderní interiéry se dnes vyznačují zejména volným prostorem a vzdušností. I starý byt si můžete zařídit moderně, pokud se nebudete bát stavebních úprav. Zařídit si v moderním stylu můžete celý byt, nebo provádět modernizaci postupně po částech.

Kuchyň

Zejména v panelákových bytech se s modernizací začíná v kuchyni. Sériově vyráběné kuchyňské linky nevyhovují moderním trendům a především ergonomickým potřebám. Kuchyňská linka se musí kompletně odstranit a navrhnout nové řešení, které bude vyhovovat jak po praktické stránce, tak esteticky. 3D návrh interiéru vám zpracuje specializovaná firma, která má s touto činností mnohaleté zkušenosti. Zejména u kuchyňské linky je to veliká výhoda, neboť každý si může na vizualizačním návrh představit budoucí podobu kuchyně a podílet se svými připomínkami na konečném řešení.

Bez názvu

Moderní nábytek

Modernizace interiéru lze dosáhnout hlavně úsporou místa. To umožňují například vestavěné skříně. Výroba nábytku a vestavěných skříní dnes umožňuje každému objednat si tyto skříně podle vlastního zadání. Vestavěné skříně lze zabudovat nejen v předsíni, ale i v ložnici či dětském pokoji. Moderním trendem je také nahrazování obývacích stěn lehkými a skladnými komodami.

Dětský pokoj

Modernizovat dětské pokoje lze jednoduše instalací paland, zabudováním vestavěné skříně a pořízením pracovního stolu, který roste s dítětem. Na trhu jsou dnes stoly, které mohou využívat děti od útlého dětství až po vysokoškolské studium. Ušetříte tak peníze i starosti s obnovou tohoto nábytku.

Pokud jste pevně rozhodnutí, že váš byt potřebuje příjemnou změnu, na portálu www.interiery-zlin.cz se vám nabízí možnost využít vizualizace i realizace interiéru. S profesionální vizualizací už se nemusíte bát, že byste šlápli vedle.