Doporučujeme

Bylinky podporují návrat k přírodě

Bylinky se pro pomoc od zdravotních problémů i jako prevence používají již celá staletí. Širokou škálu různých druhů nabízí i e-shop slezskebylinarstvi.cz. Má velmi blízko k terapeutickému přístupu a za velmi důležité považuje propojení tradičního bylinářství a poznatků celostní přírodní medicíny. O bylinky se na profesní úrovni zajímá již dlouhou dobu.

Nabídka e-shopu

Bylinky e-shop nabízí bylinné čajové směsi, které si sám připravuje. Doplňky, které zde naleznete, jsou té nejvyšší kvality. Svoji praxi opírá o poznatky naturopatie a epigenetiky. Navazuje jimi na znalosti přírodního léčitelství. Neustále se inspiruje v obou přístupech.

Kromě řad bylinných čajů si můžete objednat bylinkové předplatné nebo produkty, které ověřila praxe. Online obchod nabízí limitovanou nabídku. Širší nabídku naleznete v kamenném obchodě, který se nachází v Opavě. E-shop dává přednost lokálním a českým dodavatelům. V nabídce se však nacházejí také zahraniční značky. Jejich volba závisí na odborných kritériích. Kromě bylinářství zaměřeného na čajové směsi e-shop nabízí kosmetiku, péči o tělo a některé ekologicky šetrné produkty.

Tipy pro vás

Přinášíme inspiraci, která zahrnuje nabídku e-shopu.

Pro sychravé podzimní počasí je ideální volbou bylinná směs pro podporu imunity. Tato směs je určená pro celou rodinu. Můžete ji popíjet každý den, je ideální během období viróz.

Pro aktivní den je vhodnou volbou směs pro posílení, která vás probudí z únavy a podpoří aktivitu. Jedná se o intenzivní kořenitý čaj lahodné chuti, který podpoří vaše biorytmy.

Hledáte-li nápoj, který vás osvěží, pak sáhněte po směsi řeckého horského čaje, lemongrassu, růže, listu olivy, citronu a ibišku. Tato speciální čajová kompozice se vyznačuje lahodnou chutí. Kromě toho podpoří vaše biorytmy.