Doporučujeme

Zkuste zhubnout se superpotravinami

Je tu už konec února, což znamená, že jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí by jistě mělo být alespoň z části splněno, a to slib zhubnout. U hubnutí je ale vždy nejtěžší převážně začít, potom jde už vše lehce. Prvotní začátek ale je ten nejdůležitější a opravdu i ten nejtěžší, a to z toho důvodu, že si musíme osvojit hned několik návyků, které je zapotřebí opravdu dodržovat.

Mezi nejdůležitější patří jistě pravidelný pohyb, bez něhož by to nešlo. Postavu si nevytvarujete pouze sezením na oblíbené a pohodlně pohovce. Je nutné, abyste si osvojili zvyk chodit plavat nebo abyste pravidelně vykonávali jinou sportovní aktivitu, která značně pomůže vaší postavě a v budoucnu vám dopomůže i k vysněným svalům. Druhé pravidlo spočívá v pitném režimu. Bez vody to taktéž nejde. Na toto pravidlo se velmi často zapomíná, a to by se nemělo. Při hubnutí se na něj vážně musí řádně dbát.

Do třetice všeho dobrého bychom se měli zamyslet nad naší stravou. Kvalitní, vyvážená, pestrá a hlavně zdravá strava je takřka stoprocentním úspěchem. Osvojit si tento návyk je ale velmi těžké a mnoho lidí selže hned v začátcích. Když si však svou stravu uděláte atraktivní nejen chutí, ale i vzhledem, pravidelný jídelníček nebude problémem, který vás bude trápit.

Pestrost docílíte například s pomocí superpotravin. Jedná se o takové druhy produktů, které ve vás vyvolají pocit nasycenosti, což zapříčiní to, že si nebudete chtít přidávat, nebudete jíst velké porce a budete zasyceni na delší dobu. Potřeba přejídat se bude tak rychle završena a již vás nebude sužovat.

Mezi tyto potraviny patří především chia semínka nebo plody goji. Svou strukturou a potřebnými, tělu prospěšnými látkami dodávají přesné množství nutných živin, jež bychom měli denně přivádět do našeho těla. Samozřejmě v nich číhá i spousta jiných tajemství, které vám pomohou zhubnout, chce je jen objevit, a to s novým magazínem topwomen.cz, kde se o nich dozvíte mnohem více.